Warhammer Age of Sigmar: Storm Ground odbudowuje franczyzę

Warhammer Age of Sigmar: Storm Ground odbudowuje franczyzę

Większość miłośników miniaturowych gier Warhammer Fantasy Battles była głęboko rozczarowana, gdy Age of Sigmar zastąpił klasyczną grę. Oznaczało to koniec gry, którą tak bardzo kochali, ale również jej system rozgrywki sprawiał wrażenie dziwnego i niedokończonego. Oczywiście, premiera Age of Sigmar miała wpływ na gry wideo oparte na popularnej franczyzie, i widzieliśmy kilka takich gier, ale żadnej z nich nie udało się tego osiągnąć. Na szczęście dzisiejsza premiera Warhammer Age of Sigmar: Storm Ground zmieni ten stan rzeczy.

Deweloperowi Focus Home Interactive udało się stworzyć grę, która zadowoli fanów dzięki turowej grze strategicznej roguelike, skupionej na trzech walczących frakcjach w Mortal Realms: Nighthaunt, Stormcast i Maggotkin. Warhammer Age of Sigmar: Storm Ground zawiera serię kampanii, w których gracz wciela się w bohatera dowodzącego jedną z tych armii. W miarę postępów w fabule, będziesz mógł odblokować więcej jednostek i sprzętu w zależności od swoich osiągnięć. W każdej misji będziesz musiał wykonać określone cele i walczyć z wrogami. Walka odbywa się zgodnie z klasyczną mechaniką strategii turowej, pozwalając Ci poruszać się i atakować swoimi oddziałami na heksagonalnej siatce. Twoje oddziały będą zdobywać doświadczenie w każdej misji, stając się coraz potężniejsze w miarę zdobywania kolejnych poziomów.

 

 

Warhammer Age of Sigmar: Storm Ground zapewnia całkiem satysfakcjonujące doświadczenie z wysokim poziomem regrywalności. Wykonuje świetną robotę, zmieniając fabułę i mechanikę gry planszowej, którą wielu fanów może nawet preferować od oryginalnego Age of Sigmar. W rzeczywistości Focus Home Interactive udało się stworzyć niesamowite doświadczenie dla fanów turowych gier strategicznych, a Warhammer Age of Sigmar: Storm Ground może być jedną z najlepszych gier opartych na popularnej serii od Games Workshop. Gra jest dostępna od dziś na PC, Xbox One, PS4 i Nintendo Switch z funkcją crossplayu pomiędzy wszystkimi platformami.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare