Kinguin advent rest
 
 

W kolejnym DLC do Prison Architect, będziesz zarządzać Alcatraz

W kolejnym DLC do Prison Architect, będziesz zarządzać Alcatraz

Paradox Interactive ogłosiło nowe DLC dla swojego budynku więziennego i symulatora zarządzania Prison Architect. Deweloperzy rozszerzyli już zawartość gry z Prison Architect - Psych Ward: Warder Edition, który dodał wiele nowych funkcji i narzędzi specjalnie ukierunkowanych na przestępców obłąkanych. Treść nowego rozszerzenia kładzie nacisk na lokalizację więzienia zamiast na więźniów, ale jego temat będzie interesujący dla graczy, ponieważ Prison Architect: Island Bound wprowadza dwie nowe mapy inspirowane jednym z najpopularniejszych zakładów karnych w historii: Alcatraz.

 

 

Wielu graczy wcześniej próbowało zbudować reprezentację Alcatraz w Prison Architect, ale teraz mają okazję przekonać się, jak to jest zarządzać kultowym więzieniem dzięki dwóm nowym mapom: Więzienie Alcatraz i Wyspa Alcatraz. Przebywanie na wyspie oferuje wiele nowych opcji zarządzania, ale także wiele innych możliwości dla więźniów, by sprawy były bardziej skomplikowane. Twoim celem jest uczynienie więzienia tak bezpiecznym, jak to możliwe i będziesz musiał kontrolować dostęp za pomocą doków i lądowisk dla helikopterów, aby uniknąć wprowadzenia kontrabandy do obiektu. W nagłych wypadkach będą dostępni ratownicy powietrzni, elitarne zespoły operacyjne i strażacy powietrzni w celu opanowania ewentualnych problemów. Oczywiście, Prison Architect: Island Bound zawiera również opcje personalizacji w tematyce morskiej, aby dodać smaku Twoim projektom.

Prison Architect: Island Bound będzie dostępny na PC, Xbox One, PS4 i Nintendo Switch 11 czerwca, ale do czasu premiery możesz skorzystać z najnowszej bezpłatnej zawartości gry Cleared for Transfer, która pozwala nagradzać więźniów którzy zachowują się prawidłowo, oferując im przywileje jako sposób na kontrolowanie ich.

 

 

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Embark on the thrilling journey of Red Dead Redemption 2, where bravery and cunning lead through wild lands. Ready to defy the laws of the Wild West? Saddle up for an adventure filled with danger and redemption!
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare