Prison Architect jest za darmo na PC

Prison Architect jest za darmo na PC

Wydana w 2015 roku gra Prison Architect jest jedną z tych gier, które przeszły przez panel crowdfundingowy, aby ujrzeć światło dzienne. Stworzona przez niezależne brytyjskie studio Introversion Games, Prison Architect jest wspierana i doceniana przez swoją społeczność od 2012 roku, kiedy rozpoczęła się kampania crowdfundingowa i nadal oferuje doskonałe wrażenia z gry, otrzymując jednocześnie nowe treści.

W Prison Architect, jesteś dyrektorem zakładu karnego i musisz zarządzać wszystkimi jego aspektami. Jesteś odpowiedzialny za projekt i budowę miejsca, za samopoczucie więźniów, a nawet za utrzymanie swojej infrastruktury.

Jeśli nigdy nie grałeś w Prison Architect, możesz to teraz zrobić bez wydawania grosza, ponieważ gra jest obecnie dostępna za darmo na GOG. Aby ją uzyskać, wystarczy wejść na stronę gry na GOG lub odebrać ją bezpośrednio w GOG Galaxy. Jak mogłeś się domyślić, oczywiście musisz mieć konto, aby móc dodać grę do swojej biblioteki, ale kiedy to zrobisz, gra będzie Twoja. Nie wahaj się i zgarnij ją teraz, ponieważ oferta będzie dostępna tylko przez ograniczony czas. Zakończy się ona 19 grudnia o 15:00.

 

 

Jeśli już posiadasz Prison Architect, możesz wzbogacić swoją grę o dodatkowe treści. Trzy DLC są dostępne dla gry. Jeden z nich, Cleared For Transfer, jest całkowicie darmowy, są też dwa płatne. Psych Ward: Warden's Edition, który pozwala na dodanie oddziału psychiatrycznego do Twojego więzienia oraz Island Bound, który jest inspirowany Alcatraz, pozwala na zbudowanie Twojego więzienia na wyspie i na dodanie helikopterów, łodzi i wielu innych nowych funkcji. Jak zwykle, jeśli chcesz je dostać w najlepszej cenie, po prostu odwiedź naszą porównywarkę.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you join Joel and Ellie as they travel across the United States in an epic adventure in  The Last of Us Part 1 Remake? - 66
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare