Urocza gra Tchia osiągnęła kamień milowy w postaci 1 miliona graczy.

Urocza gra Tchia osiągnęła kamień milowy w postaci 1 miliona graczy.

Deweloper Awaceb i wydawca Kepler Interactive ogłosili dziś, że oszałamiająca wyspiarska przygodówka Tchia z otwartym światem trafiła do serc i umysłów ponad miliona graczy sześć tygodni po premierze, która spotkała się z uznaniem krytyków na konsolach PlayStation i na PC. Aby uczcić ten kamień milowy, Awaceb opublikował zupełnie nowy zwiastun wyróżnień i otworzył zamówienia przedpremierowe na nową fizyczną wersję Tchia na PS4 i PS5, która pojawi się 18 lipca.

Zapraszamy do zapoznania się ze zwiastunem Accolades i opiniami krytyków na temat gry Tchia:

 

 

Zupełnie nowa fizyczna wersja gry Tchia firmy Awaceb, dystrybuowana we współpracy z Maximum Games, trafi na PS4 i PS5 18 lipca. Fizyczna edycja Oléti zawiera pakiet kosmetyczny inspirowany rodziną gier Kepler Interactive. Dostosuj swoją łódź, ukulele, szybowiec, a nawet strój Tchii za pomocą przedmiotów i wyglądu z pakietu gier Keplera, w tym Sifu, Scorn, Flintlock: Oblężenie Świtu i projekty inspirowane Cat Quest.

W grze Tchia gracze wcielają się w młodą poszukiwaczkę przygód, Tchię, która wyrusza na ratunek swojemu ojcu z rąk despotycznego władcy archipelagu, Meavora. Mając do pokonania armię bezmyślnych sługusów zwanych Maano, gracze będą musieli wykorzystać swoją kreatywność, a także mistyczne narzędzia - w tym skoki dusz i magiczne ukulele - aby pokonać stworzenia z tkaniny raz na zawsze. Po drodze gracze zanurzą się w świecie inspirowanym maleńkim wyspiarskim krajem Nowej Kaledonii, od jego unikalnych zabytków i biomów po wyjątkową kulturę ludzi, którzy nazywają go domem. Chwalona przez krytyków za uroczy sandbox z fizyką, który aż prosi się o eksplorację i poczucie dziecięcego zachwytu, Tchia oferuje zapierające dech w piersiach spojrzenie na część świata, której wielu nigdy nie widziało.

 

 

Dzięki wrodzonym mocom Soul-Jumping, Tchia może przejąć kontrolę nad niemal każdym obiektem lub zwierzęciem, które może znaleźć, aby dać jej przewagę w walce i przemieszczaniu się. Od latania jako ptak, aby dotrzeć do górskich szczytów, zanurzania się w głębinach oceanu jako delfin, po podpalanie bezmyślnych sługusów Meavora jak latarni, gracze zamieniają środowisko w ostateczne narzędzie.

Nowa Kaledonia to rzeczywiście maleńka wyspa na środku Oceanu Spokojnego, a nie fikcyjne miejsce. Sceneria i środowisko gry Tchia są inspirowane wyspą, a cała nagrana muzyka, chóry i głos są wykonywane przez lokalnych artystów z Nowej Kaledonii.

Tchia jest już dostępna na PlayStation 5, PlayStation 4 i PC za pośrednictwem Epic Games Store. Jeśli chcesz przeżyć ciepłą przygodę otoczoną przytulnością, sprawdź naszą porównywarkę najlepszych ofert na Tchia i odkrywaj ją do woli.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

50.20zł
Tchia
Tchia
Zanurz się w zniszczonym przez wojnę uniwersum Warhammer 40,000: Rogue Trader! Porównaj ceny, odkryj świetne oferty na tę epicką grę i zanurz się w galaktyce intensywnych bitew i strategicznych podbojów.
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare