Instant Gaming EU
 
 

Until Dawn potwierdzone na PC i PS5

Until Dawn potwierdzone na PC i PS5

Zeszłotygodniowe State of Play przyniosło nam kilka interesujących informacji, wśród których znalazło się kilka niecierpliwie wyczekiwanych horrorów. Zgodnie z zapowiedziami, ta jesień będzie niesamowita dla tych, którzy kochają ekscytujące horrory ze względu na wydanie remake'u Silent Hill 2 i nowego Until Dawn. Oryginalna wersja Until Dawn z zaskoczyła wielu graczy w 2015 roku, kiedy została wydana przez Supermassive Games. Gra opowiada historię grupy bohaterów, którzy zbierają się na imprezie w odosobnionym domku w górach. To, co zapowiada się na niesamowitą noc, zapoczątkuje pewne wydarzenia, które zmienią historię w koszmarną walkę o własne przetrwanie. Until Dawn to narracyjna opowieść z wieloma rozgałęzieniami, w której decyzje naprawdę mają znaczenie, podobnie jak w innych grach stworzonych przez Supermassive, takich jak The Quarry i The Dark Pictures Anthology: Man of Medan, które przyciągnęły uwagę dużej społeczności.

Pierwsze spojrzenie

Nowe Until Dawn zostało zapowiedziane jako w pełni zremasterowana wersja poprzedniej gry, a my możemy po raz pierwszy przyjrzeć się jej rozgrywce w zupełnie nowym filmie, który można obejrzeć poniżej.

 

 

Poza ulepszoną grafiką, najważniejszą informacją płynącą z ujawnienia jest to, że Until Dawn ukaże się jesienią na PlayStation 5 i PC. Za rozwój nowej wersji Until Dawn odpowiedzialne jest studio Ballistic Moon, które obiecuje, że gra zawierać będzie nowe lokacje do eksploracji, przedmioty kolekcjonerskie, nową ścieżkę muzyczną i zupełnie nowy widok z kamery trzecioosobowej, zapewniający bardziej wciągające wrażenia. Na szczegóły przyjdzie nam jednak jeszcze trochę poczekać.

Jak dotąd, reakcje na ujawnione informacje były pozytywne, choć niektórzy fani mają pewne wątpliwości co do jakości grafiki i mają nadzieję, że przed premierą zobaczymy pewne ulepszenia. W każdym razie, możecie być pewni, że dzięki naszej porównywarce znajdziecie najlepsze oferty na przedsprzedaż Until Dawn, gdy tylko będą one dostępne. W międzyczasie gorąco zachęcamy do zapoznania się z którąkolwiek z gier z The Dark Pictures Anthology, ponieważ oferują one podobny rodzaj wrażeń. Nie pozostawią cię obojętnym, jeśli szukasz dobrej dawki ekscytującego horroru.

  • Kategorie : Przygodowe , Survival , Horror
  • Edytor : Sony Interactive Entertainment
  • Deweloper : Ballistic Moon
  • Tryby : Solo
  • Data wydania : 2024
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare