Instant Gaming EU
 
 

Total War: THREE KINGDOMS ogłasza ekspansję Furious Wild

Total War: THREE KINGDOMS ogłasza ekspansję Furious Wild

Wydany ponad rok temu, Total War: THREE KINGDOMS przenosi nas do Chin podczas Chronicles of the Three Kingdoms. Ten okres historii oznacza koniec dynastii Han i powstanie Trzech Królestw, Wu, Wei i Shu.

To właśnie w tym momencie Total War: THREE KINGDOMS oferuje rozgrywkę, która łączy w sobie zarówno strategię turową, jak i taktykę czasu rzeczywistego. Od momentu premiery gra zyskała już kilka dodatkowych treści, niektóre darmowe, inne płatne, takie jak Total War: THREE KINGDOMS - Mandate of Heaven czyTotal War: THREE KINGDOMS - A World Betrayed. Każde z nich wnosi swój własny udział w nowych treściach, takich jak nowe frakcje i jednostki, watażkowie i wiele innych.

The Creative Assembly ogłosiło pierwsze rozszerzenie, zwane Total War: THREE KINGDOMS - The Furious Wild. Nie będziemy musieli długo czekać, aby je dostać w swoje ręce, ponieważ premiera planowana jest na 3 września. Total War: THREE KINGDOMS - The Furious Wild zaoferuje mnóstwo nowej zawartości do gry. Na początek mapa zostanie rozszerzona o południowe Chiny i ich dżungle, oferując zupełnie nowy plac zabaw, jak również wszystkie te nowe funkcje:

4 nowe, grywalne frakcje, każda z własną, unikalną mechaniką, z 19 nowymi frakcjami zamieszkującymi południowe Chiny

25+ nowe jednostki, w tym ekscytujące i potężne jednostki zwierzęce

Nowe dzikie projekty graficzne postaci

Nowe, specyficzne dla Nanman drzewo technologiczne z technologiami kluczowymi wymagającymi ukończenia misji

Zupełnie nowy styl progresji postaci, z wyczynami używanymi do odblokowania cech

Unikalne misje i wydarzenia narracyjne dostosowane do kultury Nanman

Jeden cel "Zjednoczenia Plemion", ale jak go osiągniesz, poprzez dyplomację czy podbój?

Gra się w 190 i 194 r.

 


Oczywiście, ekspansja The Furious Wild przychodzi z 4 nowymi władcami, a mianowicie Meng Huo, Lady Zhurong, królem Mulu i królem Shamoke. Piąty Warlord, Shi Xie, będzie dostępny za darmo dla wszystkich graczy, gdy ekspansja wystartuje 3 września.

Jak zwykle, nie wahaj się odwiedzić naszej porównywarki, aby uzyskać Total War: THREE KINGDOMS - The Furious Wild w najlepszej cenie.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare