You are here
We also support
 
 
 
 

Tony Hawk's Pro Skater 1 + 2 zostaje ujawniony podczas Summer Game Fest

Tony Hawk's Pro Skater 1 + 2 zostaje ujawniony podczas Summer Game Fest
13 maj 2020, 21:32

Powiedzieliśmy Ci o tym w poprzednim artykule. Po anulowaniu E3 2020 pojawił się szereg inicjatyw mających na celu złagodzenie problemu. Niektóre nowe media, takie jak IGN lub sami wydawcy, będą organizować własne konferencje online. Jednym z nich jest Summer Game Fest stworzony przez Geoffa Keighleya, producenta i prezentera Game Awards.

Na oficjalnej stronie wydarzenia, które potrwa do sierpnia, możesz sprawdzić kalendarz różnych spotkań, które będą oferowane podczas niego. Okazuje się, że wczorajszego wieczoru miało miejsce "niespodziewane" ujawnienie gry przez Geoffa Keighleya. Za pośrednictwem swojego konta na Twitterze ogłosił, że ogłoszona dzisiaj gra będzie „fajna i zabawna”, i okazuje się, że jest to gra z serii Tony Hawk's. Gra zatytułowana Tony Hawk's Pro Skater 1 + 2, nie jest tak naprawdę nowa, ponieważ jest kompilacją pierwszych dwóch gier z tej serii, wydanych w 1999 i 2000 r., ale w pełni zremasterowana. Sam Tony Hawk był obecny, aby zaprezentować grę, wraz z Jen Oneal, szefową Vicarious Vision, która jest odpowiedzialna za jej rozwój.


Tony Hawk's Pro Skater 1 + 2 pozwala na ponowne przeżycie dwóch oryginalnych gier z grafiką w 4K. W kolekcji znajdą się wszystkie poziomy, postacie i triki, które fani serii mogli w tym czasie wykonywać. Innym ważnym wymiarem gier Tony'ego Hawka jest ścieżka dźwiękowa i większość utworów z oryginalnych gier powinna być obecna w remasterze. Oprócz tego gra będzie obejmować lokalny i internetowy tryb dla wielu graczy, a także tryb Utwórz Park, aby projektować własne trasy i udostępniać je online.

Wisienką na torcie jest to, że mamy nawet datę premiery Tony Hawk's Pro Skater 1 + 2 i nie jest tak odległa, ponieważ gra zostanie wydana 4 września 2020 roku na PS4, Xbox One i PC.

  • CptAgnes

    Gry, rośliny i zwierzaki to moje pasje i hobby pielęgnowane na co dzień. Od szczurów, chomików, przez psy i koty. Każdą wolną chwilę spędzam na grach mobilnych, na pc i ps4. Połączenie pracy z jedną z zajawek polecam każdemu ^^

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się ×

Odpowiedz answering the message of

500 Pozostało znaków

Event Steelrising
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare