Tony Hawk's Pro Skater 1 + 2 zostaje ujawniony podczas Summer Game Fest

Tony Hawk's Pro Skater 1 + 2 zostaje ujawniony podczas Summer Game Fest

Powiedzieliśmy Ci o tym w poprzednim artykule. Po anulowaniu E3 2020 pojawił się szereg inicjatyw mających na celu złagodzenie problemu. Niektóre nowe media, takie jak IGN lub sami wydawcy, będą organizować własne konferencje online. Jednym z nich jest Summer Game Fest stworzony przez Geoffa Keighleya, producenta i prezentera Game Awards.

Na oficjalnej stronie wydarzenia, które potrwa do sierpnia, możesz sprawdzić kalendarz różnych spotkań, które będą oferowane podczas niego. Okazuje się, że wczorajszego wieczoru miało miejsce "niespodziewane" ujawnienie gry przez Geoffa Keighleya. Za pośrednictwem swojego konta na Twitterze ogłosił, że ogłoszona dzisiaj gra będzie „fajna i zabawna”, i okazuje się, że jest to gra z serii Tony Hawk's. Gra zatytułowana Tony Hawk's Pro Skater 1 + 2, nie jest tak naprawdę nowa, ponieważ jest kompilacją pierwszych dwóch gier z tej serii, wydanych w 1999 i 2000 r., ale w pełni zremasterowana. Sam Tony Hawk był obecny, aby zaprezentować grę, wraz z Jen Oneal, szefową Vicarious Vision, która jest odpowiedzialna za jej rozwój.


Tony Hawk's Pro Skater 1 + 2 pozwala na ponowne przeżycie dwóch oryginalnych gier z grafiką w 4K. W kolekcji znajdą się wszystkie poziomy, postacie i triki, które fani serii mogli w tym czasie wykonywać. Innym ważnym wymiarem gier Tony'ego Hawka jest ścieżka dźwiękowa i większość utworów z oryginalnych gier powinna być obecna w remasterze. Oprócz tego gra będzie obejmować lokalny i internetowy tryb dla wielu graczy, a także tryb Utwórz Park, aby projektować własne trasy i udostępniać je online.

Wisienką na torcie jest to, że mamy nawet datę premiery Tony Hawk's Pro Skater 1 + 2 i nie jest tak odległa, ponieważ gra zostanie wydana 4 września 2020 roku na PS4, Xbox One i PC.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you join Joel and Ellie as they travel across the United States in an epic adventure in  The Last of Us Part 1 Remake? - 66
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare