Dostępna jest bezpłatna wersja próbna Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2

Dostępna jest bezpłatna wersja próbna Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2
21 gru 2020, 18:55

Ci z was, którzy dorastali w latach 90-tych na pewno znają Tony'ego Hawka. Chociaż jego kariera jako zawodowego skatera rozpoczęła się w latach 80-tych, szczyt osiągnęła pod koniec lat 90-tych, kiedy to jako pierwszy wykonał 900. W 1999 roku Tony Hawk dostał nawet własną grę wideo, Tony Hawk's Skateboarding, która została wydana w tym czasie na Playstation, a rok później na Nintendo 64 i Dreamcast. Gra miała również wersje na N-Gage i Game Boy Color. Była ona ogromnym hitem wśród graczy i stała się pierwszą odsłoną długiej serii zawierającej do tej pory ponad 15 gier.

Ostatnia, nazwana Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2 i wydana 4 września 2020 roku, jest remake'iem dwóch pierwszych gier z tej serii połączonych w jedną. Jeśli jeszcze w nią nie grałeś, możesz to zrobić za darmo teraz i do 4 stycznia na Xboxie One i Xboxie z serii X / S, odwiedzając po prostu Microsoft Store.

 

 

Gra przywraca wszystko to, co sprawiło, że oryginalne gry odniosły taki sukces, dzięki zaktualizowanej grafice i sterowaniu. W Tony Hawk's Pro Skater 1 + 2 znajdziesz deskorolkarzy z oryginalnej listy, w tym Tony'ego Hawka, Andrew Reynoldsa, czy Chada Muska, ale także nowych, którzy nigdy wcześniej się nie pojawili, jak Nyjah Huston, Aori Nishimura, a nawet Riley Hawk, który jest synem Tony'ego Hawka. Oryginalna muzyka także powraca do Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2, wraz z kultowymi lokalizacjami.

Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2przynosi nostalgię wszystkim, którzy grali w oryginalne gry, ale nie trzeba ich znać, aby cieszyć się remake'em. Tony Hawk’s Pro Skater 1 + 2 jest wielkim hitem, wygrywając kategorię Best Sports Game of 2020 podczas The Game Awards.

  • CptAgnes

    Gry, rośliny i zwierzaki to moje pasje i hobby pielęgnowane na co dzień. Od szczurów, chomików, przez psy i koty. Każdą wolną chwilę spędzam na grach mobilnych, na pc i ps4. Połączenie pracy z jedną z zajawek polecam każdemu ^^

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you be a Raider or a Survivor in Dragon Ball The Breakers? - 53
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare