Summer Game Fest ujawnia część swojego kalendarza

Summer Game Fest ujawnia część swojego kalendarza

Biorąc pod uwagę obecną sytuację wokół koronawirusa i ograniczenia obowiązujące w wielu krajach, organizacja wydarzeń odczuła ich znaczący wpływ. Właśnie dwa największe wydarzenia w dziedzinie gier wideo zostały niestety odwołane. Oczywiście mówimy o E3, który miał się odbyć na początku czerwca oraz o Gamescomie w sierpniu.

Ale to nie znaczy, że będziemy ich całkowicie pozbawieni. Mimo że E3 zostało anulowane, Gamescom odbędzie się w wersji online. Równolegle planowanych jest już kilka innych wydarzeń, także online, takich jak EA Play, Future Games Show organizowany przez GamesRadar, IGN Summer of Gaming lub Summer Game Fest, który został ogłoszony w zeszłym tygodniu przez Geoffa Keighleya.

W programie Summer Game Fest znajdują się rewelacje nowych gier, prezentacje z rozgrywki, ale także wydarzenia w grze, a nawet grywalne treści w postaci dem, alf i bet. Wydarzenie gromadzi wszystkie te ogłoszenia i odbędzie się od maja do sierpnia. Oczywiście niekoniecznie będą pojawiać się nowe treści każdego dnia, ale Summer Game Fest powinien gromadzić ciekawe ogłoszenia, biorąc pod uwagę listę wydawców i studiów, które już potwierdziły swój udział. Strona internetowa została również zaktualizowana i pokazuje pewne daty do zapamiętania.Pierwsza jest jutro, oczywiście z Inside Xbox, który odbędzie się o godzinie 17:00. CEST, który ujawni nieco gameplayu Assassin's Creed Valhalla na Xbox Series X, i mamy nadzieję na inne gry. Następnie, 12 maja, o godzinie 20:00 zostanie zaprezentowana gra „niespodzianka”. autorstwa Geoffa Keighleya osobiście.

Inne daty zostały już dodane do kalendarza Summer Game Fest a kolejne zostaną dodane wkrótce. Zwiastun pokazuje również wiele gier, takich jak Cyberpunk 2077, The Last of Us Part II, Senua's Saga Hellblade II, która jest kontynuacją Hellblade: Senuas's Sacrifice, Psychonauts 2, Gods and Monsters i wiele innych.

Aby śledzić ewolucję kalendarza i znaleźć linki do oglądania transmisji na żywo, odwiedź oficjalną stronę Summer Game Fest, pod tym adresem.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you join Joel and Ellie as they travel across the United States in an epic adventure in  The Last of Us Part 1 Remake? - 66
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare