Kinguin october campaign COM + BG
 
 

To Twoja ostatnia szansa na zdobycie gry Forza Horizon 3

To Twoja ostatnia szansa na zdobycie gry Forza Horizon 3
12 sie 2020, 14:05

 Forza Horizon 3 zdołała zapewnić sobie miejsce na liście najpopularniejszych gier wyścigowych, gdy została ona wydana w 2016 roku. Gra oferuje imponującą i rozbudowaną reprezentację Australii jako scenariusza dla emocjonujących wydarzeń wyścigowych, w których gracze mogą rywalizować. Forza Horizon 3 oferuje szereg wyzwań, które trzeba będzie wykonać przy użyciu konkretnego samochodu, ale można także brać udział w kilku formach wyścigów, jazdach na czas i zawodach driftingowych w miarę postępów w grze. Oczywiście, masz ogromny wybór pojazdów do wyboru, ponieważ Forza Horizon 3 zawiera ponad 350 różnych samochodów, które możesz odblokować w trakcie gry. A kiedy zmęczysz się grą w pojedynkę, możesz wziąć udział w kampanii kooperacyjnej z trzema innymi graczami dla dodatkowej zabawy.

 

 

Jeśli to wszystko brzmi na tyle dobrze, że zechcesz wypróbować Forza Horizon 3 powinieneś się pospieszyć i kupić go jak najszybciej. Jak to miało miejsce w przypadku poprzedników z serii Forza Horizon, gra wkrótce nie będzie już dostępna w sprzedaży. Na zakup Forzy Horizon 3. masz czas tylko do 27 września. Nie jest to nic wyjątkowego, Turn 10 Studios przestrzega tej zasady dla wszystkich gier z tej serii i prawdopodobnie ma to coś wspólnego z wygaśnięciem niektórych licencji w grze. Ponadto, nic nie zostało powiedziane na temat porzucenia funkcji online gry, więc nie musisz się martwić o to, że nie będzie działała po tym jak Forza Horizon 3 nie będzie już możliwa do kupienia.

Oczywiście, Forza Horizon 3 nie jest ostatnią częścią serii. Forza Horizon 4 jest już dostępna i zawiera wiele nowości, które wznoszą serię na nowe wyżyny, jak również kilka DLC, które można wykorzystać do rozszerzenia opcji rozgrywki w grze.

 

 

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare