To Twoja ostatnia szansa na zdobycie gry Forza Horizon 3

To Twoja ostatnia szansa na zdobycie gry Forza Horizon 3

 Forza Horizon 3 zdołała zapewnić sobie miejsce na liście najpopularniejszych gier wyścigowych, gdy została ona wydana w 2016 roku. Gra oferuje imponującą i rozbudowaną reprezentację Australii jako scenariusza dla emocjonujących wydarzeń wyścigowych, w których gracze mogą rywalizować. Forza Horizon 3 oferuje szereg wyzwań, które trzeba będzie wykonać przy użyciu konkretnego samochodu, ale można także brać udział w kilku formach wyścigów, jazdach na czas i zawodach driftingowych w miarę postępów w grze. Oczywiście, masz ogromny wybór pojazdów do wyboru, ponieważ Forza Horizon 3 zawiera ponad 350 różnych samochodów, które możesz odblokować w trakcie gry. A kiedy zmęczysz się grą w pojedynkę, możesz wziąć udział w kampanii kooperacyjnej z trzema innymi graczami dla dodatkowej zabawy.

 

 

Jeśli to wszystko brzmi na tyle dobrze, że zechcesz wypróbować Forza Horizon 3 powinieneś się pospieszyć i kupić go jak najszybciej. Jak to miało miejsce w przypadku poprzedników z serii Forza Horizon, gra wkrótce nie będzie już dostępna w sprzedaży. Na zakup Forzy Horizon 3. masz czas tylko do 27 września. Nie jest to nic wyjątkowego, Turn 10 Studios przestrzega tej zasady dla wszystkich gier z tej serii i prawdopodobnie ma to coś wspólnego z wygaśnięciem niektórych licencji w grze. Ponadto, nic nie zostało powiedziane na temat porzucenia funkcji online gry, więc nie musisz się martwić o to, że nie będzie działała po tym jak Forza Horizon 3 nie będzie już możliwa do kupienia.

Oczywiście, Forza Horizon 3 nie jest ostatnią częścią serii. Forza Horizon 4 jest już dostępna i zawiera wiele nowości, które wznoszą serię na nowe wyżyny, jak również kilka DLC, które można wykorzystać do rozszerzenia opcji rozgrywki w grze.

 

 

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you join Joel and Ellie as they travel across the United States in an epic adventure in  The Last of Us Part 1 Remake? - 66
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare