You are here
We also support
 
 
 
 

The Waylanders rozpoczyna swój Wczesny Dostęp

The Waylanders rozpoczyna swój Wczesny Dostęp
11 cze 2020, 18:40

Po ogłoszeniu po raz pierwszy dwa lata temu i jego pierwszym zwiastunie pokazanym na GamesCom 2019, mogliśmy po raz kolejny spojrzeć na The Waylanters zeszłej nocy na początku Summer of Gaming od IGN.

The Waylanders to gra wideo opracowana przez GATO Studios, która jest zdefiniowana jako gra RPG inspirowana świetnymi klasykami tego gatunku, takimi jak Dragon Age: Origins, Mass Effect, Pillars of Eternity, czy nawet Baldur's Gate. Gra oferuje wszechświat fantasy oparty na mitologii celtyckiej, w którym wcielasz się w postać, która znalazła się poza czasem po spotkaniu z celtyckimi bogami. Spotkanie to poszło niepomyślnie, pogrążając królestwo w chaosie.


Pod względem rozgrywki jedną z głównych cech wyróżniających The Waylanders jest możliwość podróżowania w czasie. Szczegóły są nadal niejasne, ale nasza postać może podróżować między dwiema epokami, celtycką i średniowieczną. Podobnie jak większość gier RPG, będziesz miał wybór między kilkoma rasami, klasami, a także będziesz w stanie rekrutować towarzyszy, którzy pomogą Ci w bitwach taktycznych, ale możesz także z nimi wchodzić w interakcje, odkrywać ich historię, a nawet romansować na żywo. The Waylanders oferuje także kierunek artystyczny ze znanymi scenarzystami oraz ścieżkę dźwiękową Inona Zura, który zdobył wiele nagród za swoje kompozycje.

Oprócz wszystkich tych elementów, które udało nam się odkryć, główną wiadomością jest to, że The Waylanders będzie dostępne w Early Access od 16 czerwca na platformie Steam. Jak zwykle nie jest to ostateczna wersja gry, a według twórców Early Access da graczom około 25% historii gry. Oczekuje się, że The Waylanders pozostaną we wczesnym dostępie przez około sześć miesięcy, a deweloperzy sugerowali ostateczne wydanie między końcem 2020 r., a początkiem 2021 r.

 

 

  • CptAgnes

    Gry, rośliny i zwierzaki to moje pasje i hobby pielęgnowane na co dzień. Od szczurów, chomików, przez psy i koty. Każdą wolną chwilę spędzam na grach mobilnych, na pc i ps4. Połączenie pracy z jedną z zajawek polecam każdemu ^^

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się ×

Odpowiedz answering the message of

500 Pozostało znaków

event fifa 23
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare