Instant Gaming EU
 
 

The Great Ace Attorney Chronicles jest już dostępne

The Great Ace Attorney Chronicles jest już dostępne

Jeśli chodzi o gry śledcze, Phoenix Wright: Ace Attorney oferuje graczom dość unikalne doświadczenie i z biegiem lat stał się bardzo popularnym tytułem. Obrona swoich klientów w sądzie służy jako bardzo przekonujący sposób wprowadzenia mechaniki śledztwa do serii, a także tworzy nastrój dla wciągającego doświadczenia, które jest całkiem satysfakcjonujące, gdy sprzeciwiasz się trybunałowi i przystępujesz do przedstawienia wyników swoich dochodzeń. Ale Phoenix Wright służy również jako inspiracja dla innych gier, w tym przypadku, The Great Ace Attorney Chronices, jest to kompilacja dwóch gier, w których występuje inny bohater i zabiera nas w niezapomnianą podróż do przeszłości, aby rozwiązać nowe sprawy.

The Great Ace Attorney Chronicles zawiera The Great Ace Attorney Adventures i The Great Ace Attorney 2: Resolve, dwie oddzielne gry, które śledzą historię Ryunosuke Naruhodo, adwokata odpowiedzialnego za zbadanie kilku spraw w epoce wiktoriańskiej. Każda z gier rozgrywa się w innych miejscach, pozwalając odwiedzić Japonię i Londyn, i obie oferują kilka spraw, które musisz rozwiązać, aby bronić swoich klientów w sądzie i dowiedzieć się, kto jest prawdziwym winowajcą. Dzięki rozgrywce w stylu powieści wizualnej, gry w The Great Ace Attorney Chronicles podążają za tym samym patronem, co gry Phoenix Wright, i będziesz musiał przesłuchać podejrzanych, zbadać miejsce zbrodni, znaleźć dowody i wreszcie dowiedzieć się, co się stało w każdej sprawie, aby przedstawić odpowiednie zarzuty podczas procesu. Dzięki barwnej obsadzie postaci i szczegółowym scenariuszom, ten pakiet oferuje Ci najlepszy sposób na przeżycie tej nowej przygody.

 

 

Niezależnie od tego, czy jesteś fanem Phoenix Wright: Ace Attorney czy nie, The Great Ace Attorney Chronicles jest bardzo interesującą grą, w którą warto zagrać, jeśli chcesz zrobić coś ciekawego podczas relaksu tego lata. Jest już dostępna na PC, PlayStation 4 i Nintendo Switch. Możesz ją oczywiście znaleźć w najlepszej cenie na naszej porównywarce.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare