Instant Gaming EU
 
 

The Dungeon of Naheulbeuk: The Amulet of Chaos oferuje wersję demonstracyjną na Steam

The Dungeon of Naheulbeuk: The Amulet of Chaos oferuje wersję demonstracyjną na Steam

Najmłodszy z was mógł nigdy o tym nie słyszeć, ale The Dungeon of Naheulbeuk było prawdziwym fenomenem na początku 2000 roku. The Dungeon of Naheulbeuk było pierwotnie serią audio stworzoną przez jednego człowieka, Johna Langa, znanego również jako Pen of Chaos, który również znacznie przyczynił się do uruchomienia tego gatunku w tym czasie. Seria oparta jest na uniwersum gier RPG, takich jak Dungeons and Dragons, a także czerpie inspirację z heroicznej fantazji i dodaje sporą dawkę humoru, parodiując kody gatunku. W historii serii występują ranger, elf, krasnolud, złodziej, barbarzyńca, magik i ogr, którzy wyruszają na poszukiwania relikwii ukrytej w sercu słynnego lochu Naheulbeuk. Seria audio przez lata była dostosowywana do komiksów, powieści i gier planszowych, a niedługo będzie miała swoją adaptację do gier wideo, The Dungeon of Naheulbeuk: The Amulet of Chaos.

 


Chociaż do tej pory wszechświat Naheulbeuk był mniej lub bardziej zarezerwowany dla osób mówiących po francusku, gra wideo The Dungeon of Naheulbeuk: The Amulet of Chaos będzie mogła dotrzeć do większej liczby osób, ponieważ jest w pełni zdubbingowana w języku francuskim, angielskim i niemieckim. The Dungeon of Naheulbeuk: The Amulet of Chaos, który ma zostać wydany tego lata na PC, to solo RPG z walką turową. Odkryjesz siedem postaci z oryginalnej serii, każda z własnymi zdolnościami, ale także będziesz mógł stworzyć własną postać.

Jeśli jeszcze nie znasz świata Naheulbeuk, możesz go odkryć za darmo już teraz, podczas Steam Game Festival. Wydarzenie oferuje wiele wersji demo do wypróbowania, a jednym z nich jest The Dungeon of Naheulbeuk: The Amulet of Chaos. Pozwala na rozpoczęcie gry i pozwala uzyskać dokładniejszy przegląd mechanik zawartych w grze. Demo jest dostępne na Steamie do 22 czerwca i wystarczy przejść na stronę gry, aby ją pobrać. Deweloperzy poinformowali graczy, że zapisywanie nie jest możliwe w wersji demo, więc będziesz musiał zagrać za jednym razem.

 

 

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare