The Binding of Isaac: Repentance otrzymuje datę premiery

The Binding of Isaac: Repentance otrzymuje datę premiery

Mimo że istnieją ludzie, którzy nie lubią estetyki grafiki w The Binding of Isaac, szalona rozgrywka w tej grze z gatunku roguelike, top-downowego dungeon crawlera, sprawiła, że ​​stała się ona dość popularna od czasu jej wydania w 2011 roku na PC. Sukces gry był na tyle wysoki, że deweloperzy stworzyli remake'a z bardziej zaawansowanym silnikiem gry i nowymi funkcjami, a The Binding of Isaac: Rebirth została wydana na kilka platform w 2014 roku. The Binding of Isaac: Afterbirth dodał później więcej treści do Rebirtha, w tym rozbudowany tryb multiplayer, przywracając serię do obecnego stanu. Historia The Binding of Isaac nie kończy się jednak na tym, a nowe rozszerzenie o nazwie The Binding of Isaac: Repentance jest już w drodze.

The Binding of Isaac: Repentance jest w pracach już od jakiegoś czasu i zapowiada się na naprawdę dużą skalę, co da fanom oryginalnej gry powód do powrotu do ich ulubionej gry. Deweloper Edmund McMillen ogłosił właśnie datę premiery poprzez nowe wideo:

 

 

The Binding of Isaac: Repentance rozszerzy zawartość oryginalnej gry o nowe pomieszczenia do zbadania, trudnych bossów do pokonania i sporo niespodzianek, przenosząc rozgrywkę na nowy poziom. Nowe przedmioty, broń i bezbożne stworzenia będą czekać na Ciebie w rozszerzeniu, w tym „pełna alternatywna ścieżka z zupełnie nowymi rozdziałami, nowym finałowym bossem i zakończeniem”. Warto zauważyć, że skoro The Binding of Isaac pozwala na eksplorację proceduralnie generowanych lochów, to dodanie nowych elementów wykładniczo zwiększa możliwości, jakie oferuje gra. Jeśli odkrycie wszystkiego w grze zajęło już dość dużo czasu, w The Binding of Isaac: Repentance będzie to jeszcze bardziej wymagającym zadaniem. Rozszerzenie pojawi się 31 marca na Steamie i prawdopodobnie pojawi się później na innych platformach.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Travel to the world of Valisthea and do whatever it takes to save your homeland in Final Fantasy XVI - 72
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare