Tę kosztującą 139zł grę logiczną można pobrać na Steam za darmo, ale tylko przez najbliższe 24 godziny.

Tę kosztującą 139zł grę logiczną można pobrać na Steam za darmo, ale tylko przez najbliższe 24 godziny.

Jeśli jesteś podobny do mnie i uwielbiasz gry logiczne na PC, będziesz chciał szybko zareagować na najnowszą ofertę Steam. Wydana w lutym gra Islands of Insight to tytuł logiczny od Lunarch Studios i Behaviour Interactive, który od tego czasu uzyskał ocenę "Bardzo pozytywną" od tych, którzy grali w nią na Steam. Teraz, po wprowadzeniu nowej, znaczącej aktualizacji gry, Islands of Insight otrzymało gwiezdną promocję, której nie można przegapić.

Islands Of Insight to epicka gra logiczno-przygodowa osadzona w świecie fantasy pełnym tajemniczych zagadek, sekretów i inspirujących krajobrazów, które można odkrywać we własnym tempie, samodzielnie lub z innymi graczami. Gracze wcielają się w Poszukiwacza, który wyrusza w spokojną podróż pełną eksploracji i rozwiązywania zagadek. Ich celem jest znalezienie i rozwiązanie wielu zagadek w grze, pozwalając swojej ciekawości prowadzić ich przez zapierający dech w piersiach otwarty świat pływających wysp, gdzie odpowiedź jest zawsze w zasięgu wzroku.

 

Kluczowe cechy:

 • Wspólna podróż: Poznaj otaczający cię świat w różnych trybach gry solo lub wieloosobowej. Dziel się poczuciem odkrywania, podróżując wraz z innymi we własnym tempie, lub ciesz się spokojem podczas rozwiązywania zagadek dla jednego gracza.
 • Wyspy na niebie: Odkryj tajemniczy świat wysp zawieszonych w przestworzach. Każdy obszar w tym rozległym otwartym świecie oferuje inspirujące widoki, odrębne ekosystemy i starożytną architekturę, tworząc tło spokojnego piękna dla każdej napotkanej łamigłówki. Wykonuj zadania, znajduj sekrety i odkrywaj nowe wyspy podczas swoich podróży.
 • Wiele łamigłówek: Szukaj i rozwiązuj różnorodne łamigłówki organicznie osadzone w krajobrazie. Od zagadek perspektywy po labirynty 3D, logikę opartą na siatce, wyzwania środowiskowe i nie tylko, ręcznie wykonane dzieła jednych z najbardziej innowacyjnych umysłów w projektowaniu zagadek wypełniają otaczający cię świat.
 • Mistrzostwo i progresja: Doskonal swój umysł i zdobywaj mistrzostwo w różnych typach łamigłówek z każdym nowym rozwiązaniem. Wraz ze wzrostem mądrości odblokujesz unikalne obszary, otrzymasz nowe zadania i zdobędziesz umiejętności, które pomogą ci w przygodzie.
 • Ujawnione tajemnice: Odkryj fascynującą mitologię wiedzy i oświecenia w trakcie swojej podróży. Jako iskra mądrości obdarzona fizyczną formą, dowiedz się więcej o istocie, która dała ci życie, pochodzeniu i przeznaczeniu tego dziwnego świata zagadek oraz roli, jaką masz w nim do odegrania.

Przez ograniczony czas potencjalni rozwiązywacze zagadek mogą odblokowaćIslands of Insight za darmo, odwiedzając stronę gry w Sklepie Steam i klikając przycisk "Dodaj do konta". Ta 24-godzinna oferta kończy się 27 czerwca o 10:00 czasu PT, a następnie gra stanie się częścią Letniej Wyprzedaży Steam, oferując 50% zniżki na obie edycje, więc pamiętaj, aby ją odebrać, póki możesz. I jak zawsze, pamiętaj, aby skorzystać z naszego narzędzia porównawczego, aby zapewnić sobie najlepszą ofertę na nadchodzącą ulubioną grę.

 • Oficjalna strona : Islands of Insight
 • Kategorie : Przygodowe
 • Edytor : Behaviour Interactive
 • Deweloper : Lunarch Studios
 • Tryby : Solo, Co-op
 • Data wydania : 13 lutego 2024
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare