Tales of the Shire zostało oficjalnie zaprezentowane

Tales of the Shire zostało oficjalnie zaprezentowane

Władca Pierścieni znany jest z wielu rzeczy. Z fantastycznej średniowiecznej scenerii, starcia ludzi, elfów i krasnoludów z orkami, goblinami i smokami. Z majestatycznej brody Gandalfa przemierzającego rozległe krainy Śródziemia i z całej epickości, jaką może przynieść tylko dzieło high fantasy. Jednak wydawca Private Division chciał zmienić spektrum i zaoferować graczom stronę uniwersum J.R.R. Tolkiena, do której gry nie zaglądają zbyt często: przytulne i skromne życie hobbitów w Tales of the Shire.

W oficjalnym zwiastunie wydawca prezentuje Tales of the Shire i sposób, w jaki gracze będą mogli zarządzać i dbać o swój mały zakątek w Shire.

 

 

Tales of the Shire zostało wydane przez Private Division, znane z takich gier jak No Rest for the Wicked i The Outer Worlds, a opracowane przez Wētā Workshop. W Tales of the Shire gracz wciela się w hobbita, może spersonalizować swój wygląd i ubrać się w swój najlepszy strój hobbicki z różnymi modyfikacjami. Możliwe będzie udekorowanie i zmodyfikowanie własnego domu przy użyciu bezsiatkowego rozmieszczenia, aby ustawić meble i wystrój domu według własnych upodobań. Wszystko to dzieje się w Bywater, gdy osiedlasz się w swojej spokojnej zagrodzie, aby odpocząć.

Pętla rozgrywki w Tales of the Shire działa podobnie do symulacji rolnictwa. Gracze muszą łowić ryby, uprawiać ogród i zbierać pożywienie, aby zaopatrzyć spiżarnię. Każda pora roku oferuje inne uprawy i kwiaty. Hobbici spędzają dużo czasu w ciepłej kuchni, testując nowe przepisy na posiłki. Możliwe jest również organizowanie przyjęć z innymi hobbitami i dzielenie się posiłkami z zaproszonymi gośćmi w celu nawiązania nowych relacji.

A ci, którzy lubią Władcę Pierścieni ze względu na jego ogromną obsadę, wiedzą, że w Tales of the Shire, wraz z postępem fabuły, będzie można spotkać kultowe postacie i znajome rodziny Hobbitów, aby wymieniać się z nimi na ulepszenia umiejętności, ubrania, domy i nie tylko. Jednak te kultowe postacie są tajemnicą za zamkniętymi drzwiami, więc będziemy musieli poczekać na wydanie Tales of the Shire, jeszcze w 2024 roku, aby odkryć, kim są.

Tales of The Shire ma pokazać, że Śródziemie to nie tylko walka i chaos. Wciąż jest miejsce na relaksujące i przyjemne życie. Jeśli chcesz zobaczyć, jak wygląda radosne życie hobbitów, sprawdź naszą porównywarkę najlepszych ofert na cdkeye Tales of the Shire, która wkrótce powinna się pojawić.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare