Instant Gaming EU
 
 

Tales of the Shire to nowe spojrzenie na uniwersum Władcy Pierścieni

Tales of the Shire to nowe spojrzenie na uniwersum Władcy Pierścieni

Private Division zapowiedziało nową grę osadzoną w uniwersum stworzonym przez J.R.R. Tolkiena. Tales of the Shire zostało zapowiedziane za pośrednictwem serwisu X (Twitter) i zapowiada się na nową przygodę, która przeniesie nas do ojczyzny hobbitów. Powieści Tolkiena zawsze były bardzo ważnym źródłem inspiracji dla twórców gier wideo, ale ich prawdziwy rozkwit nastąpił po premierze filmów inspirowanych tymi samymi powieściami. Po tym popularność Froda, Aragorna, Legolasa, Gimliego, Sama i innych głównych bohaterów opowieści o Jedynym Pierścieniu gwałtownie wzrosła, a oni wszyscy tworzą żywy obraz w umysłach wszystkich fanów gier wideo.

Niekończące się źródło inspiracji

Wśród wielu tytułów wydanych w ostatnich latach, Śródziemie: Cień Mordoru i jego kontynuacja, Śródziemie: Cień Wojny błyszczą własnym blaskiem i stoją ponad innymi dzięki intensywnej rozgrywce i ekscytującym funkcjom, w tym unikalnemu systemowi, który pozwala wrogom ewoluować w czasie, oferując wyjątkowe wrażenia. Nowsze odsłony serii, takie jak Władca Pierścieni: Gollum, eksplorują ścieżki, które nie zostały potraktowane w książkach, pozwalając fanom odkryć świat nowych możliwości, dowiadując się więcej o jednym z najpopularniejszych uniwersów fantasy, jakie kiedykolwiek stworzono.

 

 

Deweloper Tales of the Shire nie ujawnił jeszcze żadnych informacji na temat tego, jakiego typu będzie to gra. Jedyne dostępne informacje mówią, że "Twoje przytulne życie Hobbita czeka w Tales of the Shire, nowej, rozgrzewającej serce grze Władca Pierścieni". Nie wygląda na to, że Tales of the Shire będzie ekscytującą przygodówką akcji z dużą ilością bitew, ale nie dowiemy się, dopóki nie pojawi się więcej informacji. W każdym razie doświadczenie Private Division w tworzeniu gier takich jak The Outer Worlds i Kerbal Space Program 2 jest wystarczające, aby zagwarantować, że warto przyjrzeć się nowej grze.

Będziemy mieć oko na Tales of the Shire w nadchodzących miesiącach. Premiera gry zaplanowana jest na 2024 rok. Jeśli szukasz innego rodzaju przygody z hobbitem w roli głównej, możesz sprawdzić naszą porównywarkę, aby kupić The Lord of the Rings: Gollum tanio

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare