Szansa na zdobycie gry RPG akcji w stylu Diablo całkowicie za darmo na GOGu

Szansa na zdobycie gry RPG akcji w stylu Diablo całkowicie za darmo na GOGu

GOG, platforma cyfrowej dystrybucji gier PC należąca do CD Projekt, jest znana z hostowania wielu klasycznych gier, które nie zawsze są dostępne na Steam lub Epic Games Store. Oprócz zapewnienia użytkownikom nostalgicznej podróży, GOG od czasu do czasu rozdaje różne gry, z Shadows: Awakening jest najnowszym tytułem. Jest to część trwającej letniej kampanii wyprzedażowej GOG. Gra została wydana po raz pierwszy w 2018 roku i obecnie kosztuje około 29,99 USD na Steam, co czyni ją świetną okazją do zdobycia jej za darmo.

 

 

Użytkownicy mogą odebrać grę przed 24 czerwca. Jest to gra RPG akcji z widokiem izometrycznym podobnym do serii Diablo, umożliwiająca graczom przełączanie się między różnymi postaciami. Według twórców, pojedyncza rozgrywka w Shadows: Awakening, z ogromną zawartością gry oferuje do 60 godzin zabawy. Zainteresowani powinni pobrać ją już teraz, aby zrobić sobie przerwę od wielu godzin grania w Diablo 4.

Ponadto Epic Games Store kontynuuje coroczne rozdawanie darmowych gier, a najnowszą z nich jest Freshly Frosted, tętniąca życiem gra logiczna, w której gracze ustawiają systemy przenośników taśmowych, aby prawidłowo ozdobić pączki. Gra została uznana za jedną z najlepszych gier logicznych 2022 roku. Użytkownicy mogą również zbierać darmową walutę w grze dla Rumble Club. Epic Games Store będzie rozdawać te gratisy do 27 czerwca. Jak zawsze, nasza porównywarka cen zawsze zapewnia graczom najlepsze oferty na najlepsze gry, więc upewnij się, że korzystasz z niej, aby zapewnić sobie najlepszą ofertę na nadchodzące ulubione tytuły.

114.37zł
Diablo 4
Diablo 4
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare