Urocza gra logiczna Freshly Frosted to jeden z darmowych tytułów Epic Games w tym tygodniu

Urocza gra logiczna Freshly Frosted to jeden z darmowych tytułów Epic Games w tym tygodniu

Sklep Epic Games Store odświeżył ofertę darmowej zawartości na ten tydzień. W zeszłym tygodniu można było zdobyć Redout 2 i przedmioty do gry Idle Champions of the Forgotten Realms. Od dziś do 27 czerwca masz szansę zdobyć za darmo Freshly Frosted i przedmioty w grze Rumble Club.

Freshly Frosted to gra logiczna skoncentrowana w całości na pączkach. W grze gracze będą mieli za zadanie rozwiązać 144 różne łamigłówki, pracując nad tym, aby fabryka prawidłowo składała pączki. Choć może to brzmieć nieco nietypowo, gra zyskała wiele pochwał od czasu jej wydania około dwa lata temu. W chwili pisania tego tekstu gra ma ocenę "Bardzo pozytywną" na Steam i Metascore 85. Wielu graczy chwaliło w szczególności relaksującą muzykę i atmosferę gry. Zasadniczo, jeśli lubisz gry logiczne, ta zdecydowanie wydaje się warta sprawdzenia, szczególnie w obecnej cenie.

 

Rumble Club to wciąż nowa gra, ponieważ została wydana w kwietniu tego roku. Jest to gra Free To Play, w której gracze mogą walczyć solo lub w drużynach w nieustannie zmieniających się trybach gry z maksymalnie 20 graczami.

Dlaczego Epic rozdaje grę, która jest już darmowa? Cóż, z powodu dodatków. Gracze mogą ubiegać się o darmową nagrodę dla Rumble Club, która zapewni użytkownikom 1000 sztuk złota, 200 klejnotów i ekskluzywną emotkę Epic Games Store.

 

Przyszłotygodniowa darmowa gra jest nieco inna! Opisywana jako "gotycki horror", Sunless Skies: Sovereign Edition stawia przed graczami zadanie stworzenia załogi i eksploracji kosmosu lokomotywą parową. Sovereign Edition zawiera wiele ulepszeń i zmian, które zostały wprowadzone od czasu premiery gry. Podobnie jak Freshly Frosted, Sunless Skies zebrało wiele pochwał od czasu swojej premiery, więc może to być dobra opcja dla tych, którzy chcą spróbować czegoś innego.

Jeśli Freshly Frosted lub Rumble Club brzmią jak gry, których chcesz doświadczyć, pamiętaj, aby udać się do Epic Games Store i dodać je do swojej biblioteki przed 27 czerwca. I jak zawsze, pamiętaj, aby skorzystać z naszej porównywarki, aby zapewnić sobie najlepszą ofertę na nadchodzącą ulubioną grę.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare