Świat Chernobylite jest dość niepokojący

Świat Chernobylite jest dość niepokojący

Istnieje wiele gier z gatunku survival horror, które wykorzystują fikcyjne lub fantastyczno-naukowe przesłanki, aby dostarczyć ekscytujących wrażeń, ale czasami nie trzeba opuszczać prawdziwego świata, aby znaleźć naprawdę przerażające miejsca. Chernobylite rozgrywa się w Strefie Wykluczenia otaczającej elektrownię w Czarnobylu po ogromnej katastrofie, która spowodowała skażenie tego obszaru przez promieniowanie, drastycznie zmieniając życie wszystkich tych, którzy przeżyli. Wydarzenie to zapisało się w pamięci ludzi na całym świecie jako najgorszy wypadek nuklearny w historii, ale dla tych, którzy doświadczyli go na własnej skórze, jest jeszcze gorsze. Chernobylite stawia Cię w roli byłego pracownika elektrowni atomowej, który prowadzi śledztwo w sprawie zaginięcia swojej narzeczonej 30 lat wcześniej. Ale okolice Czarnobyla to dziwne miejsce, w którym wiele rzeczy uległo przemianie i które kryje w sobie niewypowiedziane okropieństwa.

Podczas gdy Ty próbujesz znaleźć odpowiedzi, przytłaczająca atmosfera Chernobylite będzie trzymać Cię stale w napięciu. Strach przed skażeniem promieniowaniem będzie obecny przez cały czas i będzie ograniczał Twoje wybory związane z przetrwaniem. Każda z Twoich decyzji podczas gry będzie miała wpływ na ostateczny wynik. Chernobylite pozwala Ci grać według własnych zasad, ale pozwala też nawiązać relacje z innymi postaciami i stworzyć grupę. Strefa Wykluczenia jest bardzo niebezpieczna i każda pomoc, którą możesz uzyskać, będzie mile widziana. Nowy materiał wideo opublikowany przez All In! Games pozwala zajrzeć do tajemniczego świata Chernobylite i zdradza kilka szczegółów dotyczących historii zaginionej narzeczonej.

 

 

Gra Chernobylite jest obecnie dostępna w programie Early Access na platformie Steam, ale już wkrótce będzie można zagrać w jej finalną wersję, ponieważ premiera zaplanowana jest na lipiec 2021 roku na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

13.92zł
Chernobylite
Chernobylite
Are you prepared to step onto the pitch in EA Sports FC 24, where victory is just a goal away and the thrill of the game knows no bounds? Get ready for the ultimate football experience. Are you up for the challenge?
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare