Swarm Grinder to nowa hordowa strzelanka na platformie Steam

Swarm Grinder to nowa hordowa strzelanka na platformie Steam

Od czasu wydania Vampire Survivors liczba automatycznych strzelanek z hordami na Steamie zauważalnie wzrosła. Wrodzona wysoka powtarzalność tytułów z tego gatunku ze względu na ich podstawową mechanikę roguelike sprawiła, że stały się one niezwykle popularne, a Swarm Grinder jest tego najnowszym przykładem. Nowa gra od Last Bite Games stawia cię przeciwko hordom potworów w nowy i ekscytujący sposób, który w jakiś sposób przypomina Deep Rock Galactic Survivor. Zamiast przekopywać się przez skały, aby poruszać się po mapie, wytrzymując nieustanny atak wrogów, w Swarm Grinder wrogowie pojawiają się bezpośrednio z otoczenia, które niszczysz podczas poruszania się po mapie.

Innowacyjna mechanika

W Swarm Grinder wcielasz się w rolę pilota mecha, którego zadaniem jest wydobywanie Bioshardów z labiryntowych systemów wydobywczych zaatakowanych przez obce formy życia. Te obce formy życia pojawiają się w postaci komórek, które czekają na wyklucie, a twoje działania spowodują to, gdy będziesz poruszać się po proceduralnie generowanej mapie pełnej tych form życia. Haczyk? Komórki te mogą się rozprzestrzeniać w miarę upływu czasu, czyniąc misję jeszcze trudniejszą. W Swarm Grinder jesteś w ciągłym wyścigu z czasem, walcząc z hordami wrogów, których sam wywołasz. Wybór odpowiedniej ścieżki do przebudzenia wrogów podczas poruszania się po każdej mapie i przetrwania ciągłego ataku to misja, która wymaga szybkich reakcji, dobrej strategii i odrobiny szczęścia.

 

 

O postępach w Swarm Grinder w dużej mierze zadecyduje sposób, w jaki ulepszysz swojego mecha. Po oczyszczeniu mapy odblokujesz szereg aktywnych i pasywnych umiejętności, które możesz ulepszyć. W dowolnym momencie możesz wyposażyć w sumie pięć z nich, a każda z nich zdefiniuje sposób, w jaki walczysz z obcymi robalami. Gra pozwala również wybrać jedną z trzech różnych postaci i zawiera kilku bossów, etapów i rodzajów wrogów. Grafika w stylu pixel-art i unikalna mechanika rozgrywki sprawią, że będziesz przyklejony do ekranu na niezliczone godziny.

Swarm Grinder był dostępny we wczesnym dostępie, ale niedawno wydano ostateczną wersję gry, która wprowadziła nowe przedmioty i gadżety, a także postać Operatora, który będzie służyć jako towarzysz, który poprowadzi cię przez grę. Jeśli chcesz odkryć ten nowy klejnot gatunku bullet hell, skorzystaj z naszej porównywarki, aby kupić klucz Swarm Grinder na Steam już dziś i przygotuj się na zniszczenie kosmitów.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare