Supermarket Simulator staje się viralem na Steam

Supermarket Simulator staje się viralem na Steam

Ten rok jest naprawdę niezwykły, jeśli chodzi o wielkie hity na Steam. Podczas gdy Palworld wspiął się na szczyt w zadziwiającym tempie kilka miesięcy temu, teraz przyszła kolej na Supermarket Simulator. Gra od Nokta Games oferuje ekscytujące doświadczenie symulacyjne, które stawia cię na czele supermarketu. Każdy aspekt zarządzania będzie w twoich rękach, w tym optymalizacja przestrzeni, zarządzanie zapasami i dystrybucja, ekspansja biznesu, a nawet dbanie o pracę kasjera. Gra oferuje szeroką gamę mechanik rozgrywki, które sprawią, że poczujesz się jak menedżer małego supermarketu, ale to od ciebie zależy, jak najlepiej wykorzystasz swoją wiedzę i umiejętności, aby zadowolić klientów i zwiększyć sprzedaż. Supermarket Simulator nie potrzebuje wymyślnej grafiki, aby zapewnić wciągające doświadczenie, które przyciągnęło uwagę wielu graczy, a gra zdobyła sobie miejsce wśród wielkich hitów na Steam.

Zacznij od małego i rozwijaj się

Supermarket Simulator to kolejna z gier stworzonych przez bardzo małe studio, które osiągnęło wielkie rzeczy. Nokta Games to tureckie studio składające się z zaledwie czterech osób, ale to nie powstrzymało ich przed wydaniem gry z 94% pozytywnych recenzji na Steam i prawie 40 000 jednoczesnych graczy na platformie Valve. Nie był to natychmiastowy hit, ale gra zyskała sporą bazę graczy w ciągu około miesiąca. Podobnie jak w przypadku takich gier jak Phasmophobia czy Among Us, kluczem do jej sukcesu jest uwaga niektórych popularnych streamerów, którzy zapewnili grze świetny poziom ekspozycji w mediach społecznościowych.

 

 

Supermarket Simulator nie jest łatwą grą, ponieważ musisz mieć oko na ceny i zorganizować każdy aspekt swojego supermarketu, aby był wydajny i atrakcyjny dla klientów. Jednak krzywa uczenia się nie jest zbyt stroma, a gra nie jest skomplikowana, jeśli chodzi o sterowanie, co sprzyja nowicjuszom w gatunku. Jednak opanowanie zawiłości skutecznego zarządzania supermarketem będzie wymagało cierpliwości i dużo pracy.

Najlepsze zniżki na Supermarket Simulator są dostępne w naszej porównywarce, jeśli chcesz samodzielnie przekonać się, co jest tak wciągającego w tym małym klejnocie gatunku symulacji i zarządzać własnym supermarketem.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare