You are here
We also support
 
 
 
 

Super Meat Boy Forever ma datę premiery

Super Meat Boy Forever ma datę premiery
14 gru 2020, 15:14

Ogłoszenie Super Meat Boy Forever miało miejsce dość dawno temu, ale od tamtego czasu nie byliśmy świadomi możliwej daty premiery. Jest to dość wyczekiwany tytuł, ponieważ seria Super Meat Boy jest dość popularna wśród fanów gier platformowych. Dzięki szybkiej i czasami szalonej rozgrywce oraz unikalnemu stylowi gry, Super Meat Boy stał się grą kultową, a nadchodzący sequel będzie oferował zupełnie nowe doznania. Pierwotnie, Super Meat Boy Forever miała być wersją oryginalnej gry na telefony komórkowe, ale po pięciu latach rozwoju, stopniowo stała się pełnoprawną nową grą, która będzie kontynuacją przygód Meat Boya i Bandage Girl.

W Super Meat Boy Forever, złoczyńca serii, Dr. Fetus porwał potomka Meat Boya i Bandage Girl, Nuggeta, i obaj bohaterowie będą musieli przejść przez wiele niebezpiecznych poziomów unikając każdej paskudnej pułapki, którą wróg postawił na ich drodze. Jak zwykle, jeśli któryś z nich zetknie się z którymś z zagrożeń na swojej drodze, natychmiast umrze i będzie musiał zacząć od nowa od początku etapu. Oczywiście, nasi bohaterowie będą również w stanie uderzać i kopać wrogów oraz przemierzać kolejne poziomy, aby się rozwijać. Każdy z poziomów w Super Meat Boy Forever jest generowany losowo, więc powtarzalność tytułu będzie dość wysoka i mało prawdopodobne jest, abyś zobaczył dwa poziomy, które wyglądają tak samo.

 

 

Premiera Super Meat Boy Forever jest planowana na 23 grudnia, więc nie będziesz musiał czekać długo, jeśli jesteś fanem tej serii. Gra będzie dostępna na PC poprzez Epic Games Store. Nie wiemy jeszcze, kiedy dokładnie ruszy na innych platformach, ale podobno pojawi się na Steamie w 2021 roku.

  • CptAgnes

    Gry, rośliny i zwierzaki to moje pasje i hobby pielęgnowane na co dzień. Od szczurów, chomików, przez psy i koty. Każdą wolną chwilę spędzam na grach mobilnych, na pc i ps4. Połączenie pracy z jedną z zajawek polecam każdemu ^^

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się ×

Odpowiedz answering the message of

500 Pozostało znaków

Reward event Saints Row
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare