Super Meat Boy Forever ma datę premiery

Super Meat Boy Forever ma datę premiery

OgłoszenieSuper Meat Boy Forever miało miejsce dość dawno temu, ale od tamtego czasu nie byliśmy świadomi możliwej daty premiery. Jest to dość wyczekiwany tytuł, ponieważ seria Super Meat Boy jest dość popularna wśród fanów gier platformowych. Dzięki szybkiej i czasami szalonej rozgrywce oraz unikalnemu stylowi gry, Super Meat Boy stał się grą kultową, a nadchodzący sequel będzie oferował zupełnie nowe doznania. Pierwotnie, Super Meat Boy Forever miała być wersją oryginalnej gry na telefony komórkowe, ale po pięciu latach rozwoju, stopniowo stała się pełnoprawną nową grą, która będzie kontynuacją przygód Meat Boya i Bandage Girl.

W Super Meat Boy Forever, złoczyńca serii, Dr. Fetus porwał potomka Meat Boya i Bandage Girl, Nuggeta, i obaj bohaterowie będą musieli przejść przez wiele niebezpiecznych poziomów unikając każdej paskudnej pułapki, którą wróg postawił na ich drodze. Jak zwykle, jeśli któryś z nich zetknie się z którymś z zagrożeń na swojej drodze, natychmiast umrze i będzie musiał zacząć od nowa od początku etapu. Oczywiście, nasi bohaterowie będą również w stanie uderzać i kopać wrogów oraz przemierzać kolejne poziomy, aby się rozwijać. Każdy z poziomów w Super Meat Boy Forever jest generowany losowo, więc powtarzalność tytułu będzie dość wysoka i mało prawdopodobne jest, abyś zobaczył dwa poziomy, które wyglądają tak samo.

 

 

Premiera Super Meat Boy Forever jest planowana na 23 grudnia, więc nie będziesz musiał czekać długo, jeśli jesteś fanem tej serii. Gra będzie dostępna na PC poprzez Epic Games Store. Nie wiemy jeszcze, kiedy dokładnie ruszy na innych platformach, ale podobno pojawi się na Steamie w 2021 roku.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you return to Sanctuary once more to fight against the denizens of Hell in Diablo 4? - 63
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare