Super Bomberman R 2 ze złotym statusem

Super Bomberman R 2 ze złotym statusem

Niespodziewana kontynuacja bombastycznej gry imprezowej Konami jest gotowa do eksplozji na scenie - Super Bomberman R 2 otrzymał złoty certyfikat i ukaże się 12 września fizycznie na PC i konsole, a dzień później cyfrowo. Zwiastun premierowy gry Super Bomberman R 2 można obejrzeć tutaj:

 

 

Wybuchowe wydarzenie

Konami świętuje 40-lecie serii gier zręcznościowych wraz z wydaniem Super Bomberman R 2, który według firmy zawiera największą ilość zawartości w serii. Wydaje się, że tak właśnie jest, biorąc pod uwagę liczbę dostępnych trybów dla jednego i wielu graczy w porównaniu do poprzednika.

Najnowszym z nich jest "Castle Mode", nietypowy tryb, w którym 15-osobowa drużyna próbuje najechać i zająć zamek broniony tylko przez jednego gracza. Najeźdźcy będą próbowali otworzyć każdą skrzynię w zamku, podczas gdy zadaniem strażnika będzie pozostawienie przynajmniej jednej nienaruszonej. Spodziewaj się, że każda runda będzie absolutnie chaotyczna. Możesz także tworzyć niestandardowe poziomy zamków za pomocą edytora etapów, aby dzielić się nimi ze społecznością Super Bomberman.

Następnie mamy tryb "Solo-bomb", fabularną grę dla jednego gracza, w której gracze spotykają i zaprzyjaźniają się z rasą zwaną Ellons i pomagają uratować wszechświat.

Pozostałe tryby to "Standard", klasyczny tryb walki Bomberman; "Grand Prix", w którym dwie drużyny stają przeciwko sobie; oraz; "Battle Royale", w którym 64 graczy walczy o tytuł Bomber One. Możesz także rozegrać mecz rankingowy z przeciwnikiem online lub przejść do trybu offline, aby zagrać ze znajomymi przy użyciu dodatkowych kontrolerów.

Super Bomberman R 2 ukaże się 12 września 2023 roku na Nintendo Switch, PlayStation 4 i 5, Xbox Series X|S, Xbox One i PC za pośrednictwem Steam. Możesz zamówić w przedsprzedaży klucz Steam Super Bomberman R 2 w najlepszych cenach z naszej porównywarki.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Zanurz się w zniszczonym przez wojnę uniwersum Warhammer 40,000: Rogue Trader! Porównaj ceny, odkryj świetne oferty na tę epicką grę i zanurz się w galaktyce intensywnych bitew i strategicznych podbojów.
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare