You are here
We also support
 
 
 
 

Stray ujawnia swoją bardzo kocią rozgrywkę

Stray ujawnia swoją bardzo kocią rozgrywkę
NEWS 31 lip 2021, 20:00

Gra Stray została ujawniona podczas prezentacji Playstation 5, podczas której zaprezentowano szereg nadchodzących gier na konsolę Sony, ale od tamtej pory pozostawała w cieniu. Chociaż nie była to jedna z największych zapowiedzi, przykuła uwagę publiczności, głównie ze względu na jej bohatera, uroczego małego kotka. To zaintrygowało wielu graczy, ale także doprowadziło do tego, że inni wyśmiewali grę jako symulator kota. Mieliśmy bardzo mało informacji na temat Stray poza tym, że będziemy grać jako kot, w mieście zaludnionym przez roboty, i że gra ma się ukazać w 2021 roku.

Wydawca gry, Annapurna Interactive, która zasłynęła z wydawania gier takich jak Journey, Outer Wilds, czy ostatnio Maquette, zorganizowała wczoraj showcase, aby ujawnić swoją linię na najbliższe miesiące, w tym nowe zapowiedzi i informacje na temat gier już ujawnionych, takich jak ta, którą jesteśmy zainteresowani dzisiaj, Stray.

 


Po raz pierwszy mogliśmy obejrzeć gameplay z Stray. Gra przedstawiona jest jako przygodowa gra akcji, w której sterujemy kotem w opuszczonym mieście zamieszkałym jedynie przez humanoidalne roboty. Oprócz cech charakterystycznych dla kota, w tym szczególnie dużej zwinności, która pozwala mu na dotarcie do miejsc niedostępnych dla człowieka, naszemu pupilowi będzie towarzyszył dron o nazwie B-12, który pozwoli mu na przechowywanie przedmiotów, komunikację z robotami oraz interakcję z otoczeniem i jego mieszkańcami na kilka sposobów. Miasto skrywa niebezpieczne stworzenia, z którymi nasz kot będzie musiał się zmierzyć, ale jak widzimy na filmie, będzie mógł liczyć na pomoc B-12.

Wreszcie udało nam się odkryć nowe okno premierowe dla Stray, które nie ukaże się w 2021 roku, ale na początku 2022 roku na PlayStation 4, PlayStation 5 i PC poprzez Steam.

  • CptAgnes

    Gry, rośliny i zwierzaki to moje pasje i hobby pielęgnowane na co dzień. Od szczurów, chomików, przez psy i koty. Każdą wolną chwilę spędzam na grach mobilnych, na pc i ps4. Połączenie pracy z jedną z zajawek polecam każdemu ^^

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się ×

Odpowiedz answering the message of

500 Pozostało znaków

Halo (Right Col)
Web Extension PL
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare