SteamWorld Heist II zapowiedziane na Nintendo Indie World

SteamWorld Heist II zapowiedziane na Nintendo Indie World

Nintendo zorganizowało imprezę Indie World, na której zaprezentowano liczne nowości od niezależnych deweloperów. Wśród nich znalazł się sequel Cat Quest III, ekskluzywny dla Apple Arcade tytuł Teenage Mutant Ninja Turtles: Splintered Fate na Switcha oraz grę, o której mowa, SteamWorld Heist II. Niestety, nie było Hollow Knight: Silksong.

Wydany przez Thunderful Games i opracowany przez Image & Form Games, SteamWorld Heist II rozgrywa się w świecie Steamworld, w którym znajdują się gry takie jak pierwszy SteamWorld Heist i SteamWorld Build. Druga główna gra z serii będzie dostępna na PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series, Switch i PC za pośrednictwem Steam. Tytuł ukaże się 8 sierpnia.

 

 

W SteamWorld Heist II fale zapowiadają nadchodzący kryzys i pojawienie się kryzysu wodnego. Tajemnicza woda stała się zagrożeniem, korodując metalowe kończyny i mechaniczne serca. Gracze kontrolują kapitana Leewaya i jego ekscentryczną załogę robotów napędzanych parą, aby odkryć enigmatyczne niebezpieczeństwo zagrażające Wielkiemu Morzu.

Jako kapitan trzymasz los swojej załogi w swoich rękach. Uzbrój ich w różnorodną broń, dostosuj ich umiejętności i wyposażenie oraz wykorzystaj zróżnicowany system klas, aby pokonać przeszkody na swojej drodze. Od świeżych rekrutów po doświadczonych weteranów, twoja załoga polega na twoim przywództwie, aby poruszać się po niebezpieczeństwach Wielkiego Morza.

W ogniu bitwy najważniejsza jest precyzja. System taktycznej strzelanki pozwala każdemu strzałowi odbijać się od powierzchni, potencjalnie trafiając wielu wrogów lub wyzwalając efekty środowiskowe. To strategiczne podejście może być kluczem do zwycięstwa, niezależnie od tego, czy chodzi o celowanie w wybuchową beczkę w pobliżu wrogów, czy bezpośredni strzał w przeciwnika.

Ponieważ pełne morze jest głównym motywem SteamWorld Heist II, możliwa będzie nawigacja i eksploracja oceanu. Ponadto będziemy toczyć bitwy morskie w czasie rzeczywistym i napadać na bazy wroga, aby zdobyć cenne łupy i wzmocnić naszą załogę. Po wygranych bitwach warto zrobić sobie przerwę w jednym z tętniących życiem barów, gdzie można odpocząć, ulepszyć sprzęt i załogę oraz zawrzeć nowe sojusze z innymi robotami.

SteamWorld Heist II oferuje solidny system klas i ponad 150 przedmiotów do personalizacji każdego członka drużyny, w tym broń, narzędzia i wyposażenie statku. Gra pojawi się 8 sierpnia na wszystkich platformach, a ty możesz mieć oko na naszą porównywarkę, aby znaleźć najlepsze oferty cdkeyów SteamWorld Heist II i odkrywać pełne morze z przyjaciółmi napędzanymi parą.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare