StarCraft 2: Wings of Liberty świętuje 10 rocznicę z pewnymi zmianami

StarCraft 2: Wings of Liberty świętuje 10 rocznicę z pewnymi zmianami

Wszystko, czego dotknie Blizzard, zamienia się w złoto. Firmie udało się stać jednym z najważniejszych producentów gier wideo na świecie jeszcze przed dołączeniem do Activision, a to dzięki kilku franczyzom, które zainstalowały się jako kultowe gry na szczycie swoich gatunków. Kiedy mówimy o strategii czasu rzeczywistego, mówimy oczywiście o StarCraft. Oryginalny StarCraft był wielkim hitem, który stał się jeszcze bardziej popularny, kiedy jego pierwsze rozszerzenie, Brood War, zostało wydane, a jego sukces był podstawą StarCraft 2: Wings of Liberty, nowoczesnego sequela, który miał legiony zapalonych fanów czekających na niego w 2010 roku. Blizzard absolutnie nie zawiódł graczy StarCraft i wypuścił imponującą grę, która zawierała nową mechanikę, imponującą grafikę i oczywiście ekscytujący, konkurencyjny multiplayer. Cechy te zostały wzbogacone dopiero po wydaniu rozszerzeń Legacy of the VoidHeart of the Swarm które dodały wiele nowych jednostek i nie tylko.

 

 

Teraz, StarCraft 2: Wings of Liberty ma już 10 lat, a Blizzard obchodzi 10. rocznicę istnienia dzięki ogromnej aktualizacji, która wprowadza kilka zmian w grze. Patch 5.0 jest już dostępny i zawiera duże zmiany w edytorze, który został zaktualizowany o kilka nowych funkcji, a w przyszłości pojawi się ich więcej. Ponadto, nowy system "Commander Prestige" został dodany do misji kooperacyjnych w StarCraft 2: Wings of Liberty a gracze będą mogli odblokować zupełnie nowe, prestiżowe talenty, podnosząc poziom swoich dowódców, grając przez progresję poziomu 1-15 aż do trzech dodatkowych razy. Każdy z tych talentów znacząco zmieni i ulepszy swoją podstawową rozgrywkę oraz otworzy nowy świat strategicznych możliwości. Na koniec, aktualizacja zawiera również dużą liczbę drobnych poprawek błędów. Szczegółową listę wszystkich łatek możesz sprawdzić tutaj.

 

 

Jeśli uważasz, że jest to zaskakujące, że gra wideo jest nadal aktywnie rozgrywana dziesięć lat po jej wydaniu, to prawdopodobnie dlatego, że nie grałeś w StarCraft 2: Wings of Liberty. Zachęcamy do odwiedzenia naszej porównywarki w dowolnym momencie, aby znaleźć najlepszą cenę zakupu jej rozszerzeń, ponieważ gra bazowa jest teraz darmowa. Wybierz swoją ulubioną rasę, Terranie, Protossy i Zergi czekają na Ciebie, aby pomóc im podbić galaktykę.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare