Soulmask to nowy survivalowy hit

Soulmask to nowy survivalowy hit

Survival wydaje się być nazwą roku, jeśli chodzi o popularne premiery gier wideo. Lista tytułów, które zdołały przykuć uwagę społeczności jest całkiem spora i obejmuje takie tytuły jak Palworld, Nightingale, V Rising, Manor Lords, Enshrouded i wiele innych. Każda z nich zapewnia inny rodzaj doświadczenia z wieloma różnymi funkcjami, ale wszystkie stawiają cię przeciwko wszelkim przeciwnościom losu w określonym scenariuszu, kładąc na twoich barkach całą odpowiedzialność za własne przetrwanie. Teraz Soulmask jest nowym dodatkiem do tej listy.

 

 

Połączenie ARK i Palworld

Soulmask został niedawno wydany we wczesnym dostępie za pośrednictwem Steam, a już stał się nowym ulubionym tytułem fanów gatunku. Gra była jedną z najpopularniejszych pozycji w najnowszym Steam Next Fest i oferuje ekscytujące doświadczenie przetrwania osadzone w prymitywnym świecie. W grze wcielamy się w przywódcę plemienia i posiadacza tajemniczej maski, która pozwala kontrolować unikalne moce. Maska pozwala na przejęcie ciała dowolnego członka plemienia i wykorzystanie jego zdolności. Zaczynając od zera, możesz zbudować rozległą osadę dla swojego plemienia i pozyskać pomoc innych postaci niezależnych, aby twoje plemię rosło i prosperowało.

Szczegółowa mechanika rzemiosła, która obejmuje automatyzację wielu procesów, dynamiczny system symulacji, który sprawia, że każdy z twoich współplemieńców jest wyjątkowy, nawet w codziennych czynnościach, gdy ich nie kontrolujesz, rozległy region zamieszkany przez inne plemiona do zbadania, wymagający bossowie i duża różnorodność broni do wykorzystania w walce to tylko niektóre z cech, które sprawiły, że Soulmask stał się hitem. Ponadto deweloper CampFire Studio ma bardzo ambitne plany dotyczące gry, która wciąż jest w fazie rozwoju i stale wydaje aktualizacje, aby dodawać nowości i zmiany.

 

 

Kiedy Soulmask został wydany we wczesnym dostępie, gra została już umieszczona na liście życzeń ponad 400 000 razy, a liczba ta stale rośnie, ponieważ coraz więcej graczy odkrywa tę ekscytującą przygodę przetrwania. Przyszłość Soulmask rysuje się w jasnych barwach i jeśli szukasz nowego rodzaju doświadczenia survivalowego, powinieneś dać tej grze szansę. Pamiętaj, że najlepsze oferty na klucze Soulmask na Steam są już dostępne w naszej porównywarce. Koniecznie poinformuj o tym swoich znajomych, ponieważ możesz podzielić się tym wyjątkowym doświadczeniem z innymi graczami w trybie kooperacji dla wielu graczy.

98.99zł
Soulmask
Soulmask
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare