Smalland: nowe wideo ujawnia jego rozgrywkę

Smalland: nowe wideo ujawnia jego rozgrywkę
31 sie 2020, 20:29

Zapowiedziany w 2017 r. Smalland to gra wideo pierwotnie opracowana przez Embu Games, która niewątpliwie będzie przypominać kolejną wydaną niedawno grę. Po wielu zmianach, to właśnie Merge Games jest teraz odpowiedzialne za rozwój Smalland, o czym dowiedzieliśmy się podczas Future Games Show.

Jest całkiem możliwe, że nigdy nie słyszeliście o Smalland ale jest też całkiem pewne, że słyszeliście o Grounded, i prawie niemożliwe jest, aby ich nie porównywać. Smallandto gra o przetrwaniu, w której grasz jako postać o wielkości owada. W obliczu tych podobieństw, niektórzy nie wahają się mówić o plagiatach, ale bez konieczności posuwania się tak daleko, nie jest wykluczone, że Smalland zainspirowałby twórców Grounded.

 

 

Jednak tylko dlatego, że te dwie gry oferują podobne podstawowe założenie, nie oznacza to, że są one takie same. Smalland, którego premiera planowana jest na przyszły rok na PC, Xbox One, PS4 i Nintendo Switch, zawierać będzie kooperacyjną przygodę z przetrwaniem. Podstawy przetrwania, takie jak crafting, walka i dostosowywanie, znajdą się w grze. Jak widać w filmie ujawnionym podczas pokazu Future Games, gra będzie miała nawet wierzchowce, takie jak konik polny czy mysz. Ponadto, Smallandpozwoli Ci na tworzenie różnego rodzaju sojuszy ze zwierzętami i owadami wokół Ciebie, a nawet zawierać będzie pewne mechaniki odgrywania ról.

Jest jeszcze wiele do odkrycia na temat Smalland, i choć Grounded jest niezwykle popularny, gra od Merge Games bez wątpienia znajdzie swoje miejsce, zwłaszcza wiedząc, że będzie dostępna na PS4 i Nintendo Switch, w przeciwieństwie do swojego odpowiednika.

  • CptAgnes

    Gry, rośliny i zwierzaki to moje pasje i hobby pielęgnowane na co dzień. Od szczurów, chomików, przez psy i koty. Każdą wolną chwilę spędzam na grach mobilnych, na pc i ps4. Połączenie pracy z jedną z zajawek polecam każdemu ^^

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you be a Raider or a Survivor in Dragon Ball The Breakers? - 53
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare