Smalland: nowe wideo ujawnia jego rozgrywkę

Smalland: nowe wideo ujawnia jego rozgrywkę

Zapowiedziany w 2017 r. Smalland to gra wideo pierwotnie opracowana przez Embu Games, która niewątpliwie będzie przypominać kolejną wydaną niedawno grę. Po wielu zmianach, to właśnie Merge Games jest teraz odpowiedzialne za rozwój Smalland, o czym dowiedzieliśmy się podczas Future Games Show.

Jest całkiem możliwe, że nigdy nie słyszeliście o Smalland ale jest też całkiem pewne, że słyszeliście o Grounded, i prawie niemożliwe jest, aby ich nie porównywać. Smalland to gra o przetrwaniu, w której grasz jako postać o wielkości owada. W obliczu tych podobieństw, niektórzy nie wahają się mówić o plagiatach, ale bez konieczności posuwania się tak daleko, nie jest wykluczone, że Smalland zainspirowałby twórców Grounded.

 

 

Jednak tylko dlatego, że te dwie gry oferują podobne podstawowe założenie, nie oznacza to, że są one takie same. Smalland, którego premiera planowana jest na przyszły rok na PC, Xbox One, PS4 i Nintendo Switch, zawierać będzie kooperacyjną przygodę z przetrwaniem. Podstawy przetrwania, takie jak crafting, walka i dostosowywanie, znajdą się w grze. Jak widać w filmie ujawnionym podczas pokazu Future Games, gra będzie miała nawet wierzchowce, takie jak konik polny czy mysz. Ponadto, Smalland pozwoli Ci na tworzenie różnego rodzaju sojuszy ze zwierzętami i owadami wokół Ciebie, a nawet zawierać będzie pewne mechaniki odgrywania ról.

Jest jeszcze wiele do odkrycia na temat Smalland, i choć Grounded jest niezwykle popularny, gra od Merge Games bez wątpienia znajdzie swoje miejsce, zwłaszcza wiedząc, że będzie dostępna na PS4 i Nintendo Switch, w przeciwieństwie do swojego odpowiednika.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you join Joel and Ellie as they travel across the United States in an epic adventure in  The Last of Us Part 1 Remake? - 66
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare