Instant Gaming EU
 
 

Shadow Gambit: The Cursed Crew otrzyma 2 rozszerzenia DLC

Shadow Gambit: The Cursed Crew otrzyma 2 rozszerzenia DLC

Shadow Gambit: The Cursed Crew to ekscytująca skradanka i gra strategiczna, w której kontrolujesz upiorną piracką załogę. Gra zapewnia rozgrywkę, która przypomina tytuły takie jak Commandos, ale otoczenie jest zupełnie inne. Ty i twoja przeklęta załoga musicie walczyć z Inkwizycją, aby osiągnąć swój cel, którym jest odnalezienie legendarnego skarbu kapitana Mordechaja. Dzięki szczegółowej i pięknej grafice, kilku członkom załogi do wyboru, z których każdy ma własne umiejętności, świetną historię i wysoką powtarzalność, Shadow Gambit: The Cursed Crew to doskonała gra, która zapewnia wiele godzin zabawy.

 

 

Zakończenie w najlepszy możliwy sposób

Niestety, nie zobaczymy już więcej gier od deweloperów, którzy stworzyli Shadow Gambit: The Cursed Crew. Mimimi Games kończy swoją działalność już za kilka tygodni, ale chcą odejść z hukiem, wspierając fanów, którzy pokochali ich dzieło. Dlatego ogłosili nie jeden, ale dwa różne DLC, które zostaną wydane wkrótce. Dodadzą one wiele nowości do gry, w tym nową kampanię, nową wyspę do zbadania i nową postać, która dołączy do twojej załogi nadprzyrodzonych piratów.

 

"Przygotuj się, ponieważ wydamy nie jedno, ale dwa potężne rozszerzenia DLC na PC i konsole. Każde DLC zawiera kilka godzin świeżej zawartości, w tym:

  • Zupełnie nową postać z unikalnymi nadprzyrodzonymi mocami, która dołączy do twojej przeklętej załogi.
  • Niezbadaną magiczną wyspę czekającą na eksplorację
  • Epicką kampanię fabularną z sześcioma nowymi misjami do wykonania.

Warto wiedzieć: Oba dodatki DLC płynnie integrują się z główną grą. Co ważne, nowe postacie z DLC będą również dostępne w niemal każdej misji w grze głównej".

 

Chociaż nie znamy nazw tych dwóch dodatków do Shadow Gambit: The Cursed Crew, wiemy, że oba będą dostępne 6 grudnia na PC. Zdecydowanie zalecamy, aby dać grze szansę, jeśli szukasz ekscytującego i wymagającego doświadczenia. Najlepsze oferty na Shadow Gambit: The Cursed Crew na PC są już dostępne w naszej porównywarce, a na Steam dostępne jest darmowe demo gry, jeśli chcesz wypróbować ją przed zakupem.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare