Instant Gaming EU
 
 

Sezon 2 Knockout City będzie zawierał wiele nowości

Sezon 2 Knockout City będzie zawierał wiele nowości

Knockout City to zdecydowanie jedna z niespodzianek 2021 roku. Opracowana przez Velan Studios gra w zbijaka stała się hitem wśród graczy, którzy odnaleźli w jej rozgrywce bardzo dobry sposób na odreagowanie stresu i dobrą zabawę. Oczywiście, możliwość gry za darmo aż do osiągnięcia 25 poziomu była całkiem dobrym sposobem na przyciągnięcie uwagi graczy, ale funkcje Knockout City i rozgrywka są tym, co sprawiło, że gra stała się ulubioną grą wielu z nich. Pierwszy sezon gry trwa już od sześciu tygodni. Ponieważ każdy z nich rozciąga się na dziewięć tygodni, twórcy już myślą o zawartości, jaką przyniesie kolejny.

Velan Studios ujawniło mapę rozwoju dla następnego sezonu, który rozpocznie się 27 lipca. Sezon 2 Knockout City będzie zawierał nowy motyw z nowymi kontraktami ekipy, nową mapę, nową specjalną piłkę, trzy specjalne wydarzenia, pięć nowych playlist i wiele więcej. Oczywiście, możecie się również spodziewać wielu nowych przedmiotów kosmetycznych, które pozwolą Wam dostosować Wasze postacie do własnych potrzeb oraz losowych nagród dziennych, takich jak Style Chipsy, Holobuxy czy Energy Drinki.

 

 

Tymczasem gracze Knockout City są pogrążeni w wydarzeniu Heat Wave, które będzie aktywne do 5 lipca. Jeszcze przez jakiś czas możesz zdobyć Bilety na Heat Wave, ale pamiętaj, że musisz je wykorzystać przed końcem wydarzenia, ponieważ wszystkie przedmioty i bilety znikną na zawsze po jego zakończeniu.

Jeśli jeszcze nie odkryłeś Knockout City, możesz odwiedzić tę stronę, aby pobrać grę i zagrać w nią za darmo do 25 poziomu. Jeśli zdecydujesz się kontynuować grę, odwiedź naszą porównywarkę, aby znaleźć Knockout City w najlepszej cenie.

 

 

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare