Serious Sam: The First Encounter jest darmowe przez ograniczony czas na PC

Serious Sam: The First Encounter jest darmowe przez ograniczony czas na PC
25 sie 2020, 13:01

 Serious Sam: The First Encounter może nie jest nowoczesną grą, ale nadal oferuje całkiem przyzwoite doświadczenia w strzelaniu z pierwszej osoby i można go dostać za darmo i zachować go na zawsze dzięki GOG. W tej chwili dostępna jest specjalna wyprzedaż na platformie gier online CD Projekt Red i każdy może otrzymać bezpłatną kopię Serious Sam: The First Encounter, tylko poprzez zalogowanie się na swoje konto i odebranie gry. Następnie zostanie ona dodana do Twojej biblioteki i pozostanie w niej na stałe. Oferta jest ograniczona czasowo i możesz ją odebrać tylko do 26 sierpnia do godziny 6:00 rano PST.

 

 

Serious Sam: The First Encounter to klasyk z 2001 roku i pierwsza odsłona serii Serious Sam, która przez lata stała się dość popularna. W grze, Sam "Serious" Stone przeniesie się w czasie za pomocą obcego artefaktu, aby zmienić bieg historii na swojej osi czasu i uratować Ziemię. Aby to zrobić, będzie musiał walczyć z Mental, złą istotą obcą, która chce rządzić wszechświatem i która zaatakuje planetę, jeśli Sam nie zabije go w przeszłości. Nasz bohater przeniesie się w czasie do starożytnego Egiptu, gdzie spróbuje znaleźć sposób na pozbycie się Mentala. Serious Sam: The First Encounter oferuje mnóstwo akcji podczas walki z hordami Obcych i chociaż jego grafika jest nieco przestarzała, jego rozgrywka jest tak dobra jak zawsze. Gra jest świetnym sposobem na spędzenie czasu podczas oczekiwania na premierę Serious Sam 4, która powinna się odbyć 24 września 2020 roku.

 

 

Podczas odbierania swojwj darmowwj kopii Serious Sam: The First Encounter,  zapraszamy do zapoznania się z ofertami, które GOG.com oferuje Ci podczas Harvest Sale, ale pamiętaj, że nasza porównywarka jest zawsze dostępna, jeśli chcesz znaleźć najlepszą cenę, aby kupić dowolną grę w dowolnym momencie.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Grab your machete, Dead Island 2 zombies are underway! - 58
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare