Instant Gaming EU
 
 

Obejrzyj 15 minut rozgrywki Scorn w nowym filmie

Obejrzyj 15 minut rozgrywki Scorn w nowym filmie

Jeśli powiemy, że Scorn ma ogromny potencjał, aby stać się jedną z najdziwniejszych gier, jakie kiedykolwiek stworzono, przynajmniej jeśli chodzi o scenariusze i styl artystyczny, prawdopodobnie będziemy dość precyzyjni. Ta przygodowa gra survival horror z perspektywy pierwszej osoby jest obecnie opracowywana przez Ebb Software i pozwoli graczom zagłębić się w koszmarny świat inspirowany twórczością HR Gigera. W Scorn wcielisz się w pozbawionego skóry humanoida, który będzie musiał przejść przez grę, walcząc z wszelkiego rodzaju wrogami. Zaczynając od tego założenia i patrząc tylko na niedawno opublikowany film, który pokazuje piętnaście minut rozgrywki, zdasz sobie sprawę, że Scorn nie przypomina niczego, czego doświadczyłeś wcześniej.

Organiczny i biologiczny design każdego elementu gry przyczynia się do stworzenia wrażenia zanurzenia, które będzie przypominało w każdej chwili, że nie będziesz wiedział, czego się spodziewać. Wszystko w Scorn wygląda jak wyjęte z filmu o Obcym. Mówimy nie tylko o scenariuszach czy broni, które zdecydowanie wyglądają jakby pochodziły spoza tego świata, ale także o sposobie interakcji z każdym włącznikiem i przełącznikiem w grze. Podczas rozwiązywania zagadek i postępów w skomplikowanym labiryncie korytarzy i pomieszczeń, które tworzą świat Scorn, będziesz pod stałą presją, nie wiedząc, czego się spodziewać.

 

 

Jak widać, Scorn nie jest o zabijaniu wielu wrogów. Nie ma ich zbyt wielu, ale wydają się być dość niebezpieczni, a Twoje zasoby, aby utrzymać ich na dystans, będą bardzo ograniczone. Będziesz musiał wybrać najlepszą broń na każde starcie i uważać podczas celowania, ponieważ amunicja wydaje się być dość ograniczona, a przeładunek zajmuje dużo czasu.

Będziemy musieli poczekać, aż deweloperzy udostępnią więcej informacji na temat historii w grze. Premiera Scorn jest planowana na rok 2021 na PC i Xboxie SeriesX/S, ale nie ma jeszcze dokładnej daty jej wydania.

10.76zł
Scorn
Scorn
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare