Scorn: gra będzie działać równie dobrze na Xbox Series X, jak i na PC

Scorn: gra będzie działać równie dobrze na Xbox Series X, jak i na PC

Ujawniona po raz pierwszy w 2014 roku, Scorn to gra opracowana przez Ebb Software, która po długiej ciszy pojawiła się ponownie na ostatnim Inside Xbox, który odbył się 7 maja. Fakt, że Scorn został zaprezentowany na imprezie poświęconej Xbox Series X był niespodzianką, ponieważ gra miała pierwotnie być wydana na PC.

Ale okazuje się, że Scorn będzie nie tylko dostępny na PC, ale będzie też wersja dla konsoli Xbox nowej generacji, pozostawiając Xbox One poza obrazem. I jest ku temu dobry powód. Ljubomir Peklar, dyrektor gry Scorn, mówił na ten temat podczas wywiadu z Gaming Bolt:

„Dobra wydajność gry jest dla nas ważna. Xbox Series X to bardzo sprawny sprzęt, który umożliwia równość z wersją gry na PC. Nie możemy omawiać żadnych informacji dotyczących PlayStation.”

 

Wygląda na to, że Scorn jest dość ambitną grą i dość wymagającą pod względem wydajności. Ljubomir Peklar wyjaśnił również, że gra będzie działała w 4K i 60 fps na konsoli. Pełne szacunku milczenie na temat PlayStation pozwala nam zastanawiać się nad możliwością wydania go na konsolę Sony. Gra nie została jeszcze ogłoszona na PS5 i nie wiemy, czy tak będzie w przyszłości.

Scorn to dość enigmatyczna gra. Po ogłoszeniu w 2014 r. i doświadczeniu pewnych wzlotów i upadków, takich jak nieudana kampania Kickstarter, rozwój był w końcu kontynuowany.  Niewiele wiadomo o grze, oprócz kilku zwiastunów wydanych przez Ebb Software. Scorn przedstawia się jako horror FPS inspirowany światami artystów Zdzisława Beksińskiego i H. R. Gigera, którzy zaprojektowali xenomorpha z filmów o Obcym. W grze gracz ucieleśnia obdartego ze skóry humanoida w ponurym świecie, który nawet wydaje się żywy i pełen jest koszmarnych stworzeń.

 

 

Nie wiemy jeszcze, kiedy Scorn zostanie wydany, ponieważ nie ogłoszono jeszcze daty premiery.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you join Joel and Ellie as they travel across the United States in an epic adventure in  The Last of Us Part 1 Remake? - 66
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare