Samurai Shodown pojawi się na Steamie w czerwcu

Samurai Shodown pojawi się na Steamie w czerwcu

Premiera Samurai Shodown w 2019 roku była rozczarowaniem dla wielu graczy, ponieważ była dostępna tylko na PlayStation 4 i Xbox One, a na Nintendo Switch i PC trafiła dopiero za pośrednictwem Epic Games Store dużo później. Gra przywróciła z wielkim sukcesem epickie starcia między wojownikami miecza, które uczyniły franczyzę tak popularną w latach 90-tych, choć możesz ją również znać jako Samurai Spirits. Porywająca rozgrywka, maksymalne napięcie i krwawe efekty to najważniejsze elementy gry, w której wykonywanie ataków, parowania i kontr w odpowiednim momencie jest kluczowe, jeśli chcesz wyjść z niej zwycięsko. Samurai Shodown nie potrzebuje zbyt skomplikowanej mechaniki, combosów wymagających wciśnięcia tysiąca przycisków czy zamiany postaci, by dostarczyć ekscytujących wrażeń z walki. Została nawet wybrana jako jedna z gier na mistrzostwa EVO 2019.

Prawie dwa lata później, Samurai Shodown ma wkrótce wystartować na Steamie, w końcu stając się otwartym dla szerszej bazy graczy. SNK ogłosiło, że gra będzie dostępna na platformie dystrybucji cyfrowej Valve już 14 czerwca. Premierze towarzyszyć będzie nowe DLC do gry, które zawierać będzie nowego wojownika: Shiro Tokisada Amakusa. Dołączy on do Hibiki Takane i Cham Cham w ramach Samurai Shodown Trzeciej Przepustki Sezonowej.

 


Samurai Shodown może nie być Twoim typem bijatyki, jeśli szukasz czegoś podobnego do Street Fighter V, Tekken 7, lub Mortal Kombat 11, ale jeśli jesteś fanem gier SNK i grałeś w Kings of fighters lub poprzednie gry z serii Samurai Shodown, będzie to idealna gra dla Ciebie. Dzięki nowoczesnej grafice i ulepszonej rozgrywce, dostarcza ona wyjątkowych wrażeń, które zdołały porwać fanów. Miej oko na naszą porównywarkę, jeśli chcesz znaleźć ją w najlepszej cenie.

  • Oficjalna strona : Samurai Shodown
  • Kategorie : Walka i sztuki walki
  • Edytor : SNK CORPORATION
  • Deweloper : SNK CORPORATION
  • Tryby : Solo, Multiplayer
  • Data wydania : 25 czerwca 2019
  •     PC : 14 czerwca 2021
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare