Kinguin october campaign COM + BG
 
 

Samurai Shodown NEOGEO Collection będzie dostępna za darmo na PC w przyszłym miesiącu

Samurai Shodown NEOGEO Collection będzie dostępna za darmo na PC w przyszłym miesiącu
27 maj 2020, 12:30

SNK świętuje wydanie najnowszej części serii Samurai Shodown na PC. Samurai Shodown była dostępna tylko konsolę od czasu wydania w zeszłym roku. Od tego czasu jest to odświeżający dodatek do gatunku gier wideo. Pozwoliło to graczom na emocjonujące pojedynki na śmierć przeciwko innym użytkownikom broni. Stara mechanika walki i grafika zostały przeniesione na nowy poziom, a Samurai Shodown zapewnia jedno z najlepszych doświadczeń walki w bijatykach, które zostały wprowadzone na rynek w ostatnich latach. Wygląda jednak na to, że SNK ma dla nas coś więcej, a japońska firma wyda na PC ogromną kompilację tytułów Samurai Shodown.

 

 

Samurai Shodown NEOGEO Collection obejmuje pierwsze pięć gier z serii Samurai Shodown, Samurai Shodown V Special i Samurai Shodown V Perfect. Ta ostatnia jest ogromną niespodzianką, ponieważ faktycznie będzie dostępna dla graczy po raz pierwszy w historii. Ale niespodzianka się nie kończy, ponieważ Samurai Shodown NEOGEO Collection będzie dostępna za darmo w Epic Games Store 11 czerwca. Zgadza się, niezależnie od tego, czy jesteś fanem jednej z najpopularniejszych serii walki wszech czasów, czy nie, mieć dostęp do wszystkich klasycznych gier Samurai Shodown za darmo. Samurai Shodown NEOGEO Collection obejmuje także muzeum z ponad 2000 zdjęć i utworów muzycznych jako dodatek.

Jeśli Epic Games Store Ci nie leży, Samurai Shodown NEOGEO Collection również pojawi się na Steam tydzień później, a jeśli chcesz grać na konsolach, będzie dostępna na Nintendo Switch i PlayStation 4 od 28 lipca 2020 r. Oczywiście najnowsza gra Samurai Shodown nie jest zawarta w kolekcji, ale jeśli chcesz grać na PC, będziesz mógł to zrobić od 11 czerwca za pośrednictwem Epic Games Store.

 

 

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare