Samurai Shodown NEOGEO Collection będzie dostępna za darmo na PC w przyszłym miesiącu

Samurai Shodown NEOGEO Collection będzie dostępna za darmo na PC w przyszłym miesiącu

SNK świętuje wydanie najnowszej części serii Samurai Shodown na PC. Samurai Shodown była dostępna tylko konsolę od czasu wydania w zeszłym roku. Od tego czasu jest to odświeżający dodatek do gatunku gier wideo. Pozwoliło to graczom na emocjonujące pojedynki na śmierć przeciwko innym użytkownikom broni. Stara mechanika walki i grafika zostały przeniesione na nowy poziom, a Samurai Shodown zapewnia jedno z najlepszych doświadczeń walki w bijatykach, które zostały wprowadzone na rynek w ostatnich latach. Wygląda jednak na to, że SNK ma dla nas coś więcej, a japońska firma wyda na PC ogromną kompilację tytułów Samurai Shodown.

 

 

Samurai Shodown NEOGEO Collection obejmuje pierwsze pięć gier z serii Samurai Shodown, Samurai Shodown V Special i Samurai Shodown V Perfect. Ta ostatnia jest ogromną niespodzianką, ponieważ faktycznie będzie dostępna dla graczy po raz pierwszy w historii. Ale niespodzianka się nie kończy, ponieważ Samurai Shodown NEOGEO Collection będzie dostępna za darmo w Epic Games Store 11 czerwca. Zgadza się, niezależnie od tego, czy jesteś fanem jednej z najpopularniejszych serii walki wszech czasów, czy nie, mieć dostęp do wszystkich klasycznych gier Samurai Shodown za darmo. Samurai Shodown NEOGEO Collection obejmuje także muzeum z ponad 2000 zdjęć i utworów muzycznych jako dodatek.

Jeśli Epic Games Store Ci nie leży, Samurai Shodown NEOGEO Collection również pojawi się na Steam tydzień później, a jeśli chcesz grać na konsolach, będzie dostępna na Nintendo Switch i PlayStation 4 od 28 lipca 2020 r. Oczywiście najnowsza gra Samurai Shodown nie jest zawarta w kolekcji, ale jeśli chcesz grać na PC, będziesz mógł to zrobić od 11 czerwca za pośrednictwem Epic Games Store.

 

 

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you join Joel and Ellie as they travel across the United States in an epic adventure in  The Last of Us Part 1 Remake? - 66
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare