Kinguin advent rest
 
 

Mogą trwać prace nad remakiem Diablo 2

Mogą trwać prace nad remakiem Diablo 2

Nazwa "Vicarious Visions" może Wam niewiele mówić, ale jeśli mówimy o Tony Hawk's Pro Skater 1+2, może wszystko zacznie się układać. Studio stojące za niedawnym remakiem pierwszych dwóch oryginalnych gier Tony'ego Hawka jest również odpowiedzialne za inne istotne gry, w tym świetnego Crash Bandicoot N. Sane Trilogy, a także pracowało nad kilkoma innymi dużymi franczyzami jak Call of Duty, Destiny, Skylanders i inne. Wydaje się, że ogromna popularność gier Blizzarda ich pochłonęła i teraz będą wspierać ich w nowych projektach.

 

 

Zgodnie z oświadczeniem z Activision Blizzard do GamesIndustry.biz, Vicarious Visions przestanie pracować nad innymi projektami, które mogli mieć, aby pomóc Blizzardowi.

"Po dłuższej współpracy z Vicarious Visions i rozwinięciu wspaniałych relacji, Blizzard zdał sobie sprawę, że [Vicarious Visions] ma okazję zapewnić długoterminowe wsparcie".

Prawdziwe pytanie brzmi: nad jaką grą pracują? Cóż, niektóre doniesienia mówią, że będą pracować nad niecierpliwie oczekiwanym remakiem Diablo 2. Mimo, że Diablo 4 jest już w fazie prac, druga odsłona serii jest uważana za najpopularniejszą i jest wielu fanów, którzy chcieliby zagrać w jej zmodernizowaną wersję. Jeśli weźmiemy pod uwagę szerokie doświadczenie Vicarious Visions w tworzeniu rewelacyjnych remake'ów, to pomysł studia pracującego nad remakiem Diablo 2 miałby naprawdę sens.

Nic nie zostało jeszcze potwierdzone, a ponieważ Blizzard jest znany z tego, że niektóre z ich gier utrzymują w tajemnicy do czasu, aż będą gotowe do ujawnienia, jest dość prawdopodobne, że do tego czasu nie będziemy wiedzieć zbyt wiele. Ale BlizzCon jest tuż za rogiem i choć tegoroczne wydarzenie będzie miało charakter online, z pewnością zobaczymy kilka aktualizacji na temat gier takich jak Overwatch 2 i Diablo 4, i może uda nam się uzyskać więcej informacji na temat remake'u Diablo 2.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Embark on the thrilling journey of Red Dead Redemption 2, where bravery and cunning lead through wild lands. Ready to defy the laws of the Wild West? Saddle up for an adventure filled with danger and redemption!
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare