Mogą trwać prace nad remakiem Diablo 2

Mogą trwać prace nad remakiem Diablo 2
25 sty 2021, 17:00

Nazwa "Vicarious Visions" może Wam niewiele mówić, ale jeśli mówimy o Tony Hawk's Pro Skater 1+2, może wszystko zacznie się układać. Studio stojące za niedawnym remakiem pierwszych dwóch oryginalnych gier Tony'ego Hawka jest również odpowiedzialne za inne istotne gry, w tym świetnego Crash Bandicoot N. Sane Trilogy, a także pracowało nad kilkoma innymi dużymi franczyzami jak Call of Duty, Destiny, Skylanders i inne. Wydaje się, że ogromna popularność gier Blizzarda ich pochłonęła i teraz będą wspierać ich w nowych projektach.

 

 

Zgodnie z oświadczeniem z Activision Blizzard do GamesIndustry.biz, Vicarious Visions przestanie pracować nad innymi projektami, które mogli mieć, aby pomóc Blizzardowi.

"Po dłuższej współpracy z Vicarious Visions i rozwinięciu wspaniałych relacji, Blizzard zdał sobie sprawę, że [Vicarious Visions] ma okazję zapewnić długoterminowe wsparcie".

Prawdziwe pytanie brzmi: nad jaką grą pracują? Cóż, niektóre doniesienia mówią, że będą pracować nad niecierpliwie oczekiwanym remakiem Diablo 2. Mimo, że Diablo 4 jest już w fazie prac, druga odsłona serii jest uważana za najpopularniejszą i jest wielu fanów, którzy chcieliby zagrać w jej zmodernizowaną wersję. Jeśli weźmiemy pod uwagę szerokie doświadczenie Vicarious Visions w tworzeniu rewelacyjnych remake'ów, to pomysł studia pracującego nad remakiem Diablo 2 miałby naprawdę sens.

Nic nie zostało jeszcze potwierdzone, a ponieważ Blizzard jest znany z tego, że niektóre z ich gier utrzymują w tajemnicy do czasu, aż będą gotowe do ujawnienia, jest dość prawdopodobne, że do tego czasu nie będziemy wiedzieć zbyt wiele. Ale BlizzCon jest tuż za rogiem i choć tegoroczne wydarzenie będzie miało charakter online, z pewnością zobaczymy kilka aktualizacji na temat gier takich jak Overwatch 2 i Diablo 4, i może uda nam się uzyskać więcej informacji na temat remake'u Diablo 2.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Grab your machete, Dead Island 2 zombies are underway! - 58
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare