Rebelion pokazuje rozgrywkę Sniper Elite 4 na Switchu

Rebelion pokazuje rozgrywkę Sniper Elite 4 na Switchu

Sniper Elite 4 to jedna z tych gier uwielbianych przez graczy, którzy lubią zagłębiać się w II wojnę światową z bardziej indywidualnej perspektywy. Grając jako snajper infiltrowany za liniami wroga, pozostawiasz na boku wiele aspektów konfliktu, aby skupić się na ukryciu i historii, bardziej niż w innych grach. Przyczynia się to do zapewnienia bardziej wciągających doznań, a jeśli połączysz to z wyjątkową mechaniką balistyczną i trybem rentgenowskim, który pozwala zobaczyć makabryczne rezultaty swoich ataków, kończy się to mieszanką, która urzekła wielu graczy od czasu premiery gry w 2017 roku. W Sniper Elite 4, dyrektor do spraw specjalnych, Karl Fairburne, zostaje wysłany na wyspę San Celini we Włoszech w celu wyeliminowania niektórych wysokich rangą urzędników nazistowskich, którzy stoją za niedawnym atakiem nowej broni nazistowskiej. W miarę upływu czasu odkryje, że realizacja jego misji będzie trudniejsza niż myślał, ponieważ ta nowa broń stanowi większe zagrożenie niż się spodziewał i będzie próbował ją zniszczyć.

To fantastyczne doświadczenie, które wielu graczy miało okazję przeżyć na PC, PlayStation 4 i Xbox One, trafia teraz na Nintendo Switch, a deweloper Rebellion opublikował nowy film, który pokazuje rozgrywkę Sniper Elite 4 na konsoli Nintendo.

 

 

Przejście na konsolę hybrydową Nintendo wygląda niesamowicie nawet w trybie przenośnym i zachwyci fanów tego typu gier, gdy ukaże się 17 listopada. Sniper Elite 4 będzie wspierać co-op multiplayer dla maksymalnie 4 osób w trybie online i lokalnym, w pełni korzystając z możliwości konsoli. Nieważne, czy chcesz grać w grę na Switchu, czy na innej platformie, Sniper Elite 4 jest świetną grą, która zasługuje na miejsce w Twojej bibliotece gier wideo.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you return to Sanctuary once more to fight against the denizens of Hell in Diablo 4? - 63
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare