Eneba COM
 
 

Quake 2 Remastered wyciekł do południowokoreańskiej komisji ratingowej

Quake 2 Remastered wyciekł do południowokoreańskiej komisji ratingowej

Ten rok okazuje się być erą remake'ów i remasterów, ponieważ kolejna klasyczna gra zostaje poddana takiemu samemu zabiegowi. Jak donosi Gematsu, na stronie internetowej Koreańskiego Komitetu ds. Oceny i Administracji Gier (GRAC) pojawiła się ocena dla Quake 2 Remastered. Strona została usunięta, ale internet już to zauważył.

 

Quake 2 RTX screenshot

Zgodnie z opisem na stronie, Quake 2 to "gra FPS, która prowadzi wojnę z wrogą rasą obcych, Strogg, która planuje inwazję na Ziemię." I nie byłby to Quake 2, gdyby nie zawierał opisów "nadmiernej ekspresji przemocy" oraz "krew i uszkodzenia ciała są często wyrażane w procesie walki przy użyciu broni". Brzmi właściwie.

Nawiasem mówiąc, południowokoreańska komisja ratingowa jest ciągłym źródłem przecieków na temat nadchodzących gier. Remake Silent Hill 2 został potwierdzony przed jego ogłoszeniem, ponieważ jego ocena wyciekła w ten sam sposób. Wcześniej w tym roku, niezapowiedziana gra LEGO 2K Goooal! otrzymała podobne traktowanie. Wreszcie, z GRAC wyciekła również zremasterowana wersja Quake' a w 2021 roku. Być może za kilka lat usłyszymy o Quake 3 Remaster.

Wydany po raz pierwszy w 1997 roku Quake 2 stał się jedną z najlepiej sprzedających się gier w tamtym okresie, osiągając sprzedaż 1 miliona egzemplarzy do 2002 roku. Szybko pojawiły się trzy dodatki, w tym Quake 2 Mission Pack: The Reckoning.

Quake 2 Remastered zostanie prawdopodobnie oficjalnie zapowiedziany podczas QuakeCon 2023 w dniach 10-13 sierpnia. Jest również prawdopodobne, że Quake 2 pojawi się na Xbox, PC, Xbox One, PS4 i Nintendo Switch, podobnie jak zremasterowana wersja Quake.

Jeśli masz ochotę na odrobinę nostalgii, możesz znaleźć oryginalną wersję Quake 2 w naszych ofertach. Chociaż nie mamy jeszcze ofert dla Quake 2 Remastered, możesz zdobyć klucz do Quake, Quake 3 lub Quake 4 na PC w najniższych cenach.

2.23zł
Quake 2
Quake 2
  • Kategorie : Gry akcji
  • Edytor : ID Software
  • Deweloper : Xatrix Entertainment
  • Tryby : Solo, Multiplayer
  • Data wydania : 3 sierpnia 2007
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare