Puyo Puyo Tetris 2 zawita na PC

Puyo Puyo Tetris 2 zawita na PC

Co się stanie, gdy połączysz dwie najpopularniejsze gry na świecie w dopasowywaniu płytek ? Puyo Puyo Tetris 2 robi to, aby stworzyć zupełnie nowe doświadczenie, które rzuci Ci wyzwanie dzięki nowym mechanikom i trybom rozgrywki. Jej poprzedniczka była wielkim hitem wśród fanów gatunku, ale ta nowa odsłona przenosi rozgrywkę na zupełnie inny poziom, oferując szereg wymagających trybów solo i multiplayer. Możesz zmierzyć się ze sztuczną inteligencją lub innymi graczami w trybach Versus, Big Bang, Party, Skill Battle, Fusion i Swap, z których każdy ma inną mechanikę. Puyo Puyo Tetris 2 zawiera również tryb Adventure, w którym możesz uratować świat, grając w swoją ulubioną grę.

Nieważne, czy wolisz dopasowywać plamy tego samego koloru, czy tworzyć linie z puzzli, które nieustannie spadają z góry ekranu. Puyo Puyo Tetris 2 łączy najlepsze cechy obu gier, aby wystawić Cię na próbę dzięki wielu trybom rozgrywki, w których Twoje reakcje i zdolności szybkiego myślenia są pod stałą presją.

 

 

SEGA wydała Puyo Puyo Tetris 2 na PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch, PlayStation 5 i Xbox Series X/S w zeszłym miesiącu, a mnóstwo graczy bawi się w tej grze już teraz. Jednak gracze pecetowi zostali pozbawieni całej zabawy, jaką oferuje gra. Na szczęście nie minie zbyt wiele czasu, zanim będą mogli się nią cieszyć. SEGA właśnie potwierdziła datę premiery Puyo Puyo Tetris 2 na PC. Gra pojawi się na Steamie 23 marca 2021 roku. Zawierać będzie całą wydaną do tej pory zawartość oraz kilka nowości. Gościnnie pojawi się kultowy Jeż Sonic, a w pecetowej wersji gry dostępny będzie nowy tryb Boss Raid.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you return to Sanctuary once more to fight against the denizens of Hell in Diablo 4? - 63
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare