Premiera The Invincible planowana jest na 2023 rok, ale gracze mogą ją już zobaczyć na LudoNarraCon

Premiera The Invincible planowana jest na 2023 rok, ale gracze mogą ją już zobaczyć na LudoNarraCon

W 2021 roku polskie studio deweloperskie Starward Industries zaprezentowało pierwszy teaserowy zwiastun swojego jednoosobowego thrillera science-fiction retro-future The Invincible, inspirowanego bestsellerową powieścią genialnego autora science fiction, polskiego autora Stanisława Lema. Starward Industries to nowe niezależne studio tworzące gry, ale wspierane przez wydawcę 11 bit studios, który opracował This War of Mine, Frostpunk i przyszłe wydanie Frostpunk 2.

 

 

Podobnie jak w przypadku większości zwiastunów, nie ujawniono nic ważnego. Niedawno jednak 11 bit studios i zespół deweloperów ze Starward Industries zdecydowali się pozwolić graczom odkryć The Invincible - narracyjną przygodę hard science fiction, która pojawi się na PC i konsolach obecnej generacji jeszcze w tym roku - dzięki zupełnie nowemu demo.

LudoNarraCon to festiwal Steam poświęcony cyfrowym grom narracyjnym. Edycja 2023 będzie świętować kilka gier, takich jak Citizen Sleeper, Roadwarden, Coffee Talk Episode 2: Hibiscus & Butterfly i oczywiście ta, o której mowa, The Invincible.

Akcja The Invincible rozgrywa się w odległej galaktyce, na tajemniczej planecie Regis III. Gracze wylądują na planecie jako Yasna, wysoko wykwalifikowany astrobiolog, wysłany na misję naukową w celu zbadania i odkrycia niezbadanego, niesamowitego świata. Choć na pierwszy rzut oka wszystko wygląda spokojnie, nie pozwól, by idylliczne widoki zamgliły twoje zmysły. Sprawy mogą szybko wymknąć się spod kontroli, a Yasna będzie zmuszony zastanowić się, że nie wszystko wszędzie jest dla nas, a gatunek ludzki niekoniecznie jest szczytem ewolucji.

 

 

Historia rozgrywa się w alternatywnej retro-przyszłości, w której technologia cyfrowa nie została wynaleziona. Choć ludzkość korzysta z technologii analogowej, to dzięki niej podbiła ogromne ilości planet i zapuściła się do wielu innych galaktyk. The Invincible umieszcza gracza w perspektywie pierwszoosobowej i prowadzi go do interakcji z robotami, ludźmi i innymi stworzeniami na Regis III. Gracz może korzystać z różnych narzędzi, takich jak telemetr lub tracker, i prowadzić pojazd przez oszałamiający krajobraz. Odkrywaj fragmenty tego, co zostało utracone i zgłaszaj się do swojego Astrogatora; niech jego głos pomoże ci w trudnych chwilach.

Dla tych, którzy interesują się rozgrywką narracyjną, The Invincible jest pozycją obowiązkową. Gra nie ma jeszcze ustalonej daty premiery, ale jej ramy czasowe to 2023 rok. Jeśli podoba ci się to, co widzisz, bądź na bieżąco z naszą porównywarką najlepszych ofert na The Invincible i zabezpiecz swój egzemplarz, aby móc odkrywać Regis III i rozwikłać jego liczne tajemnice.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Zanurz się w zniszczonym przez wojnę uniwersum Warhammer 40,000: Rogue Trader! Porównaj ceny, odkryj świetne oferty na tę epicką grę i zanurz się w galaktyce intensywnych bitew i strategicznych podbojów.
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare