Eneba COM
 
 

Premiera Granblue Fantasy Versus: Rising w listopadzie

Premiera Granblue Fantasy Versus: Rising w listopadzie

Cygames, wydawca i deweloper gier wideo z siedzibą w Tokio, ogłosił datę premiery Granblue Fantasy Versus: Rising. Wydana i wyprodukowana przez Cygames oraz opracowana przez Arc System Works gra zostanie wydana na całym świecie jako tytuł dostępny wyłącznie w wersji cyfrowej na platformy PlayStation 5, PlayStation 4 i Steam 30 listopada 2023 roku. Cygames ogłosiło również, że gra będzie dostępna w przedsprzedaży w PlayStation Store od 7 sierpnia 2023 roku.

 

 

Granblue Fantasy Versus: Rising pozwala graczom wybierać pomiędzy znanymi technicznymi zagraniami a wygodnymi, prostymi zagraniami. Wszystkie specjalne ruchy lub umiejętności można wykonać za naciśnięciem jednego przycisku, dzięki czemu zarówno nowicjusze, jak i weterani mogą skupić się na ekscytującej części gier walki: emocjach związanych z szybkimi bitwami.

Oprócz zmian mechanicznych, Granblue Fantasy Versus: Rising zawiera mnóstwo zawartości. Gracze mogą wybrać partnera, który będzie pomocnym przewodnikiem i cheerleaderką; tryb zręcznościowy dla jednego gracza zapewnia różne poziomy trudności; tryb fabularny zapewnia relaksujący sposób na zabawę z grą podczas poznawania jej tajników; nie brakuje też nowych opcji trybu treningowego, gdy gracze chcą trafić do laboratorium. Odkrywaj grę, ucząc się jej.

Wreszcie, Grand Bruise Legends debiutuje wraz z Granblue Fantasy Versus: Rising. Zrób sobie przerwę od rygorów bitwy i ciesz się tym zwariowanym trybem bitwy imprezowej z mnóstwem innych podniebnych towarzyszy. Graj w piłkę nożną, rywalizuj w wyścigach i rób wszelkiego rodzaju szalone rzeczy ze znajomymi - w tym ścieraj się ze sobą w centrum Arcade.

Po Granblue Fantasy: Versus, Arc System Works, znane z serii Guilty Gear, i Cygames połączyły siły, aby opracować Granblue Fantasy Versus: Rising. Ta nowa gra zachowuje wysokiej jakości prezentację, z której znana jest seria Granblue Fantasy oraz łatwy w obsłudze system gry chwalony przez każdego gracza w poprzednim tytule Granblue Fantasy Versus.

 

 

Co więcej, gra będzie wykorzystywać długo oczekiwaną technologię rollback netcode, zapewniającą jeszcze płynniejszą i bardziej responsywną rozgrywkę online. Gra będzie również obsługiwać crossplay między wszystkimi dostępnymi platformami, umożliwiając graczom angażowanie się w bitwy i interakcję między platformami z większą liczbą graczy, co zapewni bardziej zjednoczoną społeczność i dynamiczną rozgrywkę.

Gracze, którzy zamówią grę w przedsprzedaży na PlayStation, otrzymają do 72 godzin wczesnego dostępu, począwszy od 27 listopada 2023 roku. Dostępna będzie również wersja deluxe, zapewniająca niektóre skórki, warianty kolorystyczne i postacie DLC do gry. Granblue Fantasy Versus: Rising pojawi się na platformach PlayStation 5, PlayStation 4 i Steam 30 listopada 2023 roku. Sprawdź naszą porównywarkę najlepszych ofert na Granblue Fantasy Versus: Rising i dołącz do zabawy!

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare