K4G BG 4 EN
 
 

Planet Zoo wprowadza wielkanocne kody

Planet Zoo wprowadza wielkanocne kody

Od czasu wydania w listopadzie zeszłego roku, Planet Zoo stała się idealną grą dla wszystkich fanów gier symulacyjnych i miłośników zwierząt. Opracowany przez Frontier jest godnym następcą serii Zoo Tycoon. Dzięki różnym trybom gry pozwala graczom zarządzać zoo od A do Z, od dobrostanu zwierząt po zarządzanie pracownikami, poprzez satysfakcję i edukację odwiedzających. Oprócz realizmu zwierząt, jednym z atutów Planet Zoo jest prawie całkowita swoboda, jaką oferuje pod względem kreatywności. Jego konstrukcja i systemy modyfikacji terenu pozwalają wcielić w życie najśmielsze pomysły, jeśli masz na to cierpliwość.

Mówiąc o szalonych pomysłach, Frontier wprowadził kilka niespodzianek w grze z okazji Wielkanocy. Te dodatki mają raczej oryginalną formę, ponieważ są to kody, które pozwalają na zabawne działania w grze.

Pierwsze dwa są związane z Twoimi gośćmi. Klikając gościa, możesz zmienić jego nazwę na „SelenaM”, co da każdemu odwiedzającemu balon. Po ich wyposażeniu, jeśli zrobisz to samo z kodem „JayC”, będziesz świadkiem bardzo miłego uwolnienia balonów.


Następny kod dotyczy Twoich zwierząt i ich siedlisk. Zasada jest zawsze taka sama, zmieniając nazwę zwierzęcia kodem „MeggieB”, przekształcisz go w rodzaj dużego pluszaka (spróbuj na małym słoniu, aby uzyskać „zbyt słodki” efekt). Jeśli chcesz pobawić się fizyką gry, nazwij swoje zwierzę „DaveBamber”, a będziesz mógł wysłać latającą wiązkę przedmiotów, klikając je. Ostatniego kodu, „MontseC”, można użyć, zmieniając nazwę siedliska i sprawi, że serca pojawią się wokół zwierząt, które są tam obecne, gdy się łączą.

Ale rzecz, która naprawdę dodaje więcej radości do Planet Zoo jest nowe DLC, Planet Zoo: South America Pack. Jeśli nie masz jeszcze gry, nie wahaj się odwiedzić naszego komparatora, aby znaleźć ją w najlepszej cenie.

10.42zł
Planet Zoo
Planet Zoo
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare