Planet Zoo wprowadza wielkanocne kody

Planet Zoo wprowadza wielkanocne kody

Od czasu wydania w listopadzie zeszłego roku, Planet Zoo stała się idealną grą dla wszystkich fanów gier symulacyjnych i miłośników zwierząt. Opracowany przez Frontier jest godnym następcą serii Zoo Tycoon. Dzięki różnym trybom gry pozwala graczom zarządzać zoo od A do Z, od dobrostanu zwierząt po zarządzanie pracownikami, poprzez satysfakcję i edukację odwiedzających. Oprócz realizmu zwierząt, jednym z atutów Planet Zoo jest prawie całkowita swoboda, jaką oferuje pod względem kreatywności. Jego konstrukcja i systemy modyfikacji terenu pozwalają wcielić w życie najśmielsze pomysły, jeśli masz na to cierpliwość.

Mówiąc o szalonych pomysłach, Frontier wprowadził kilka niespodzianek w grze z okazji Wielkanocy. Te dodatki mają raczej oryginalną formę, ponieważ są to kody, które pozwalają na zabawne działania w grze.

Pierwsze dwa są związane z Twoimi gośćmi. Klikając gościa, możesz zmienić jego nazwę na „SelenaM”, co da każdemu odwiedzającemu balon. Po ich wyposażeniu, jeśli zrobisz to samo z kodem „JayC”, będziesz świadkiem bardzo miłego uwolnienia balonów.


Następny kod dotyczy Twoich zwierząt i ich siedlisk. Zasada jest zawsze taka sama, zmieniając nazwę zwierzęcia kodem „MeggieB”, przekształcisz go w rodzaj dużego pluszaka (spróbuj na małym słoniu, aby uzyskać „zbyt słodki” efekt). Jeśli chcesz pobawić się fizyką gry, nazwij swoje zwierzę „DaveBamber”, a będziesz mógł wysłać latającą wiązkę przedmiotów, klikając je. Ostatniego kodu, „MontseC”, można użyć, zmieniając nazwę siedliska i sprawi, że serca pojawią się wokół zwierząt, które są tam obecne, gdy się łączą.

Ale rzecz, która naprawdę dodaje więcej radości do Planet Zoo jest nowe DLC, Planet Zoo: South America Pack. Jeśli nie masz jeszcze gry, nie wahaj się odwiedzić naszego komparatora, aby znaleźć ją w najlepszej cenie.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you join Joel and Ellie as they travel across the United States in an epic adventure in  The Last of Us Part 1 Remake? - 66
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare