Kinguin sept campaign COM + BG
 
 
 
 

Planet Zoo zmierza do Australii od 25 sierpnia z następnym DLC

Planet Zoo zmierza do Australii od 25 sierpnia z następnym DLC
20 sie 2020, 20:30

Planet Zoo, duchowy następca Zoo Tycoon, również rozwijany przez Frontier, od czasu jego premiery pod koniec 2019 roku cieszy się bardzo dobrym przyjęciem wśród graczy. Doceniane przez krytyków i wielokrotnie nagradzane, należy stwierdzić, że Planet Zoo zachwyca pięknem grafiki i swobodą, jaką pozostawia graczowi, szczególnie pod względem kreatywności.

Ponad pięćdziesiąt gatunków zwierząt i setki elementów konstrukcyjnych i personalizacyjnych jest zawartych w grze podstawowej, co daje niemal nieskończoną ilość możliwości. Ale Planet Zoo oferuje jeszcze więcej treści poprzez DLC. Od czasu premiery gry pojawiły się już dwa dodatkowe pakiety zawartości: Arctic Pack i South America Pack, każdy z nich zawiera nowy biom, nowe zwierzęta i przedmioty do budowy.

Frontier ogłosiło właśnie trzeci pakiet DLC - Australia Pack, który zostanie wydany nie później niż 25 sierpnia. Dodanych zostanie pięć nowych gatunków: koala, kangur czerwony, kazuary, dingo i tilikwy. Oczywiście, aby pomieścić swoje nowe zwierzęta, ponad 230 elementów dekoracyjnych zostanie uwzględnione w pakiecie Australia Pack, począwszy od elementów budowlanych do nowych roślin i skał. Nowe wyzwania będą również dostępne.

 

Oprócz wydania DLC Australia Pack, darmowa aktualizacja 1.3 zostanie wydana 25 sierpnia. Doda ona kilka nowych funkcji. Najważniejszą z nich jest niewątpliwie wprowadzenie nowych wariantów kolorystycznych dla zwierząt, pozwalających na większą różnorodność w obrębie tego samego gatunku. Zintegrowane zostaną również usprawnienia dotyczące karmienia zwierząt i zarządzania personelem. Planet Zoo Update 1.3 doda również dozowniki pokarmu i napojów dla odwiedzających, nową mapę dla trybu sandbox, scenariusze czasowe i inne. Aby zobaczyć pełną listę dodatków w aktualizacji 1.3, możesz odwiedzić ten adres.

Australia Pack będzie dostępny 25 sierpnia, jak również aktualizacja 1.3, która jest darmowa dla wszystkich graczy Planet Zoo

 

  • CptAgnes

    Gry, rośliny i zwierzaki to moje pasje i hobby pielęgnowane na co dzień. Od szczurów, chomików, przez psy i koty. Każdą wolną chwilę spędzam na grach mobilnych, na pc i ps4. Połączenie pracy z jedną z zajawek polecam każdemu ^^

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare