Planet of Lana, od studia Ghibli, pojawi się w tym miesiącu

Planet of Lana, od studia Ghibli, pojawi się w tym miesiącu

Filmy animowane tworzone przez Studio Ghibli są jednymi z najpopularniejszych na świecie i stanowią źródło inspiracji dla wszelkiego rodzaju gier wideo. Tytuły takie jak Spiritfarer i The Wandering Village należą do tej kategorii, podczas gdy samo studio było zaangażowane w tworzenie innych, takich jak Ni No Kuni II: Revenant Kingdom. Gra, której poświęcamy czas dzisiaj, to platformówka logiczna z głęboką narracją i pewnym klimatem, który przypomina słynne dzieła studia.

Planet of Lana to przygodówka science-fiction, która pozwoli ci odkryć piękny i kolorowy świat, w którym równowaga między ludźmi, naturą i zwierzętami została zakłócona. W wyniku tego zakłócenia mechaniczna armia zagraża przetrwaniu samego świata.

 

 

Wyjątkowa przygoda

Planet of Lana to gra przygodowa z fabułą, która kładzie nacisk na opowiadanie historii za pomocą filmów. Gra opowiada historię Lany, młodej dziewczyny, która trafia na piękną planetę zaatakowaną przez tajemnicze maszyny. Wraz ze swoim wiernym towarzyszem Lana będzie musiała odkryć pochodzenie maszyn i znaleźć sposób na przywrócenie równowagi i ponowne uczynienie planety spokojnym miejscem. Aby robić postępy w przygodzie, będzie walczyć z mnóstwem wrogów i stawiać czoła wymagającym zagadkom środowiskowym, które wystawią na próbę twoją pomysłowość i umiejętności.

Ogólnie rzecz biorąc, Planet of Lana to wyjątkowa przygoda osadzona w obcym świecie, która zmusza do myślenia o konsekwencjach swoich działań. Jeśli chcesz wyruszyć w taką podróż, deweloper Wishfully potwierdził, że gra zadebiutuje na PC i Xbox już wkrótce. Dzięki naszej porównywarce będziecie mogli sprawdzić najlepsze ceny na kody do Planet of Lana przed premierą i przygotować się do gry 23 maja.

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Zanurz się w zniszczonym przez wojnę uniwersum Warhammer 40,000: Rogue Trader! Porównaj ceny, odkryj świetne oferty na tę epicką grę i zanurz się w galaktyce intensywnych bitew i strategicznych podbojów.
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare