You are here
We also support
 
 
 
 

Piętnaście dni darmowych gier na PC

Piętnaście dni darmowych gier na PC
18 gru 2020, 14:27

Okres świąteczny już się zaczął i jest już dzień Bożego Narodzenia, przynajmniej w Epic Games Store. Sklep twórców Fortnite przyzwyczaił nas wszystkich do jednej lub kilku gier, które co tydzień możemy odebrać za darmo. Wbrew powszechnemu przekonaniu, te gry nie są grami niezależnymi lub złymi, a lista gier, które były dostępne za darmo w tym roku, może być uważana za całkiem przyzwoitą, a nawet zawiera niektóre gry, które właśnie miały premierę, jak Total War Saga: Troy. Ale wydaje się, że to nie wystarczy i rozpoczęli nowe wydarzenie, w którym będziemy mogli dostać inną darmową grę każdego dnia w ciągu najbliższych dwóch tygodni.

W ciągu ostatnich kilku dni pojawiło się wiele spekulacji na temat tego, jakie gry znajdą się na liście. Podobna impreza miała miejsce w zeszłym roku, więc wiele osób próbowało odgadnąć, co się wydarzy. Istniała nawet lista, która była filtrowana na portalach społecznościowych, ale okazała się być fałszywa, gdy tylko pierwsza gra stała się dostępna, ponieważ nie pojawiła się na fałszywej liście. Cities: Skylines jest już dostępny i dziś zostanie zastąpiony kolejną grą niespodzianką. Wystarczy, że odwiedzisz Epic Games Store, a po zalogowaniu się na swoje konto i odebraniu go, będzie on na stałe Twój. Oczywiście, należy codziennie wracać do sklepu, aby dowiedzieć się, która z nowych darmowych gier jest dostępna i w razie potrzeby odebrać ją.

 

 

Cities: Skylines to symulacyjny citybuilder, który pozwala na projektowanie, budowanie i zarządzanie własnym środowiskiem miejskim. Zaczynając od dość małej działki, można budować wszelkiego rodzaju infrastrukturę i budynki. W miarę jak miasto będzie się rozrastać, odblokujesz więcej opcji budowlanych i będziesz musiał się zmierzyć z bardziej skomplikowanymi aspektami zarządzania miastem.

  • CptAgnes

    Gry, rośliny i zwierzaki to moje pasje i hobby pielęgnowane na co dzień. Od szczurów, chomików, przez psy i koty. Każdą wolną chwilę spędzam na grach mobilnych, na pc i ps4. Połączenie pracy z jedną z zajawek polecam każdemu ^^

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się ×

Odpowiedz answering the message of

500 Pozostało znaków

event fifa 23
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare