K4G BG 4 EN
 
 

Call of Duty: WWII jest bezpłatny dla subskrybentów PlayStation Plus

Call of Duty: WWII jest bezpłatny dla subskrybentów PlayStation Plus

Usługa subskrypcji PlayStation Plus oferuje graczom darmowe gry co miesiąc, a Sony ujawniło, że jedną z gier, które będą dostępne bezpłatnie dla użytkowników ich serwisu, będzie Call of Duty: WWII. Strzelanka FPS opracowana przez Sledgehammer Games została pierwotnie wydana w 2017 roku i ma inne podejście do rozgrywki niż inne gry z tej serii. Ogłoszenie zostało opublikowane za pośrednictwem Twittera, a także ujawnia, że ​​istnieją inne darmowe gry, które zostaną uwzględnione w ofercie PlayStation Plus na następny miesiąc. Istnieją pogłoski, że Spider-Man jest jedną z tych gier, ale do tej pory nic nie zostało potwierdzone.

 

 

Kampania w Call of Duty: WWII przenosi Cię na front zachodni podczas II wojny światowej jako jeden z żołnierzy 1. dywizji piechoty. Twoja drużyna weźmie udział w niektórych z najważniejszych operacji i bitew, które miały miejsce podczas konfliktu. Gra zawiera kilka ważnych zmian w rozgrywce, w tym usunięcie regeneracji życia, co zmusza Cię do zachowania ostrożności i poszukiwania apteczek, aby utrzymać się przy życiu. Call of Duty: WWII zawiera także kilka trybów dla wielu graczy oraz tryb Nazistowskich Zombie, który jest trybem przetrwania i podąża za alternatywną historią, w której Trzecia Rzesza próbuje stworzyć armię nieumarłych jako ostateczny środek do wygrania wojny. Rozgrywka w tym trybie jest bardzo podobna do innych trybów zombie, które stały się dość popularne w niektórych innych grach z serii Call of Duty.

 

 

Chociaż usługa Playstation Plus nie jest bezpłatna, co miesiąc oferuje serię darmowych gier, które, po odebraniu, można pobierać i grać za darmo, pod warunkiem, że subskrybujesz usługę. W tej chwili i do 1 czerwca możesz również odebrać i zagrać w Cities: SkylinesFarming Simulator 19 za darmo, jeśli jesteś członkiem.

78.92zł
CoD WW2
CoD WW2
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare