Phasmophobia staje się jeszcze bardziej przerażająca

Phasmophobia staje się jeszcze bardziej przerażająca

Phasmophobia stała się dość popularna podczas Halloween w zeszłym roku, głównie dlatego, że była transmitowana na Twitchu i Youtube, przyciągając uwagę sporej liczby widzów. Ta gra typu survival horror opracowana przez niezależne studio Kinetic Games oferuje graczom ekscytujące doświadczenie, w którym będą grali jako łowcy duchów w różnych opuszczonych obiektach. Z mnóstwem duchów do polowania, każdy z nich z własnymi cechami i unikalnym zachowaniem, Phasmophobia rzuca graczom wyzwanie znalezienia dowodów na istnienie duchów przy użyciu pewnego specjalistycznego sprzętu. Gra już teraz oferuje wspaniałe doświadczenie dla fanów gatunku, ale wkrótce stanie się jeszcze bardziej przerażająca z pewnymi zmianami, które deweloperzy wprowadzili w nowej aktualizacji.

Duchy w Phasmophobii stały się w pewien sposób większym zagrożeniem, ponieważ mogą teraz słyszeć wszelkie odgłosy, które robisz i używać ich do lokalizowania Ciebie. Ponieważ Phasmophobia jest grą wieloosobową, normalne jest komunikowanie się z innymi graczami poprzez rozmowę, ale teraz trzeba będzie być bardzo ostrożnym, ponieważ może to przyciągnąć niechcianą uwagę. Zbadanie paranormalnej aktywności w grze, nigdy nie było tak dużym wyzwaniem. Aktualizacja naprawia również wiele błędów w grze i zapewnia, że jest mniej bezpiecznych miejsc, w których można się ukryć przed duchami.

 

 

Pomimo tego, że Phasmophobia nadal jest w Early Access na Steamie, stała się wzorem w gatunku survival horror i ładnie się kształtuje w wyjątkowe doświadczenie. Gra obsługuje również rozgrywkę w VR, a nawet została nominowana do nagrody VR Game of the Year na Steamie. Pozwala również graczom, którzy używają zestawów VR, na dzielenie się rozgrywką z innymi, którzy tego nie robią, poszerzając tym samym grono osób, które mogą wspólnie grać w grę i oferując wyjątkowe przeżycia z horroru.

Mimo, że nie ma daty premiery ostatecznej wersji Phasmophobii, jest to jedna z tych gier, z których można korzystać nawet w ramach Early Access. Jeśli chcesz ją znaleźć w najlepszej cenie, możesz w każdej chwili skorzystać z naszej porówynwarki.

 

41.02zł
Phasmophobia
Phasmophobia
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare