Paper Mario: The Origami King zostanie wydany tego lata na Nintendo Switch

Paper Mario: The Origami King zostanie wydany tego lata na Nintendo Switch

Mówiliśmy o tym w poprzednim artykule nieco ponad miesiąc temu. Mario obchodzi w tym roku swoje 35. urodziny. Tak, już! Postać Nintendo stała się przez lata najbardziej charakterystyczną postacią w świecie gier wideo. Wielu graczy dorastało grając w gry Mario i są w tym samym wieku, co nasz drogi hydraulik, ale bardzo dobrze się postarzał i utrzymuje się w bardzo dobrej formie.

To, co interesuje nas w związku z 35. rocznicą serii Super Mario to to, co Nintendo planowało świętować. VGC podniosła możliwość, że Nintendo opublikuje szereg przeróbek i remasterów niektórych gier z tej serii, takich jak Super Mario 64, Super Mario Sunshine, a nawet Super Mario Galaxy. Ale pojawiła się kolejna plotka, która wskazywała na nową grę Paper Mario, a ta właśnie została potwierdzona.


Ku zaskoczeniu wszystkich, Paper Mario: The Origami King został ogłoszony wczoraj za pośrednictwem pierwszego zwiastuna, który ujawnia nawet datę premiery gry, która jest zaplanowana na 17 lipca.

Dołącz do Mario i jego nowej partnerki, Olivii, w zabawnej przygodzie, która zabierze Cię do czterech zakątków królestwa papieru w Paper Mario: The Origami King na Nintendo Switch! Zmierz się z królem Olly i jego przerażającymi wojownikami z papieru, połącz siły z kolorowymi postaciami i naucz się wykorzystywać nowe magiczne moce, aby uratować świat!

 


W Paper Mario: The Origami King, Peach została zamieniona w origami przez króla Olly'ego i jest przetrzymywana w swoim papierowym zamku. Gra oferuje różnorodne krajobrazy do odkrycia, ale także nowe mechaniki. Na przykład Mario będzie miał złożone papierowe ramiona zgodnie z ruchem harmonijkowym, które może rozciągać, aby sięgać do przedmiotów z daleka. Po stronie walki, Paper Mario: The Origami King oferuje nowy system turowy, a walki odbywają się na arenie podzielonej na kilka ringów.

Ale najciekawszym fragmentem ogłoszenia i tym, który wzbudził wiele oczekiwań między graczami, jest ostatnia część filmu. Rzeczywiście, widzimy Mario w hełmie Samusa z Metroid. I jest mało prawdopodobne, aby pochodziło z Nintendo. Rzeczywiście, Metroid Prime 4, który został ogłoszony w 2017 roku, jest wciąż w fazie rozwoju, a krążą też plotki o przeróbce Super Metroida i portu na Switcha Metroid Prime Trilogy, który został wydany w 2009 roku na Wii U. Dlatego istnieją szanse otrzymania wiadomości o serii Metroid w nadchodzących miesiącach.

W każdym razie pewne jest to, że Paper Mario: The Origami King zostanie wydany 17 lipca na Nintendo Switch, a Ty możesz znaleźć najlepsze ceny by je kupić w naszej porównywarce.

  • Fyra Frost Fyra Frost

    Od czasów relacjonowania turniejów MTG do wszystkich gier, jestem zainteresowana najnowszymi grami i gadżetami, ponieważ dziewczyna nigdy nie może mieć ich dość!

Możesz opublikować komentarz lub odpowiedzieć na wiadomość, logując się×

Odpowiedzanswering the message of

500 Pozostało znaków

Reward Event Will you join Joel and Ellie as they travel across the United States in an epic adventure in  The Last of Us Part 1 Remake? - 66
DLCompare Extension
Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare