Eneba COM
 
 

Paper Mario: The Origami King zostanie wydany tego lata na Nintendo Switch

Paper Mario: The Origami King zostanie wydany tego lata na Nintendo Switch

Mówiliśmy o tym w poprzednim artykule nieco ponad miesiąc temu. Mario obchodzi w tym roku swoje 35. urodziny. Tak, już! Postać Nintendo stała się przez lata najbardziej charakterystyczną postacią w świecie gier wideo. Wielu graczy dorastało grając w gry Mario i są w tym samym wieku, co nasz drogi hydraulik, ale bardzo dobrze się postarzał i utrzymuje się w bardzo dobrej formie.

To, co interesuje nas w związku z 35. rocznicą serii Super Mario to to, co Nintendo planowało świętować. VGC podniosła możliwość, że Nintendo opublikuje szereg przeróbek i remasterów niektórych gier z tej serii, takich jak Super Mario 64, Super Mario Sunshine, a nawet Super Mario Galaxy. Ale pojawiła się kolejna plotka, która wskazywała na nową grę Paper Mario, a ta właśnie została potwierdzona.


Ku zaskoczeniu wszystkich, Paper Mario: The Origami King został ogłoszony wczoraj za pośrednictwem pierwszego zwiastuna, który ujawnia nawet datę premiery gry, która jest zaplanowana na 17 lipca.

Dołącz do Mario i jego nowej partnerki, Olivii, w zabawnej przygodzie, która zabierze Cię do czterech zakątków królestwa papieru w Paper Mario: The Origami King na Nintendo Switch! Zmierz się z królem Olly i jego przerażającymi wojownikami z papieru, połącz siły z kolorowymi postaciami i naucz się wykorzystywać nowe magiczne moce, aby uratować świat!

 


W Paper Mario: The Origami King, Peach została zamieniona w origami przez króla Olly'ego i jest przetrzymywana w swoim papierowym zamku. Gra oferuje różnorodne krajobrazy do odkrycia, ale także nowe mechaniki. Na przykład Mario będzie miał złożone papierowe ramiona zgodnie z ruchem harmonijkowym, które może rozciągać, aby sięgać do przedmiotów z daleka. Po stronie walki, Paper Mario: The Origami King oferuje nowy system turowy, a walki odbywają się na arenie podzielonej na kilka ringów.

Ale najciekawszym fragmentem ogłoszenia i tym, który wzbudził wiele oczekiwań między graczami, jest ostatnia część filmu. Rzeczywiście, widzimy Mario w hełmie Samusa z Metroid. I jest mało prawdopodobne, aby pochodziło z Nintendo. Rzeczywiście, Metroid Prime 4, który został ogłoszony w 2017 roku, jest wciąż w fazie rozwoju, a krążą też plotki o przeróbce Super Metroida i portu na Switcha Metroid Prime Trilogy, który został wydany w 2009 roku na Wii U. Dlatego istnieją szanse otrzymania wiadomości o serii Metroid w nadchodzących miesiącach.

W każdym razie pewne jest to, że Paper Mario: The Origami King zostanie wydany 17 lipca na Nintendo Switch, a Ty możesz znaleźć najlepsze ceny by je kupić w naszej porównywarce.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare