Eneba COM
 
 

Overcooked! All You Can Eat ukaże się w przyszłym miesiącu na PC

Overcooked! All You Can Eat ukaże się w przyszłym miesiącu na PC

Możesz nie mieć najmniejszego pojęcia o gotowaniu, ale to nie znaczy, że nie możesz się dobrze bawić grając w grę, która sprawi, że będziesz to robić. Overcooked! to seria gier wideo, w których kontrolujesz szefa kuchni, który musi przygotować posiłki, aby spełnić wymagania klientów. Gra ściśle koncentruje się na kuchni i przygotowywaniu różnych potraw przy użyciu składników, które masz pod ręką. Problem w tym, że kuchnie w Overcooked! to najbardziej szalone miejsca na całej planecie i możesz gotować na tyłach ciężarówki, unikając niebezpiecznych pożarów, a nawet próbując dotrzeć do określonego miejsca w kuchni, aby dostarczyć danie podczas chodzenia po ruchomych platformach. Tak chaotyczne, jak to wszystko może się wydawać, gry Overcooked! dostarczają całkiem niezłej zabawy, którą możesz dzielić z przyjaciółmi w trybie multiplayer.

Niezależnie od tego, czy jesteś już fanem serii, czy nie, Overcooked! All You Can Eat to kompilacja, która oferuje najlepsze wrażenia. Zawiera ona Overcooked! i jej sequel Overcooked! 2, jak również całą dodatkową zawartość, która została wydana dla obu gier do dnia dzisiejszego. W zeszłym roku kompilacja ta ukazała się wyłącznie na konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S, ale wkrótce będzie można w nią zagrać także na PC. Overcooked! All You Can Eat ukaże się na PC za pośrednictwem Steam 23 marca.

 

 

Overcooked! All You Can Eat nie tylko zawiera całą tę zawartość, ale także zremasterowaną grafikę z pierwszej gry, która wygląda lepiej niż kiedykolwiek, a także będzie obsługiwać rozdzielczości 4K przy 60 FPS na PC. Będzie też zawierać międzyplatformowy multiplayer, ale nie będzie on dostępny w momencie premiery i trzeba będzie poczekać trochę dłużej, aby dzielić się zabawą ze znajomymi, którzy grają w Overcooked! All You Can Eat na konsolach.

Zdobądź najlepsze oferty i kody rabatowe dla graczy

Zasubskrybuj newsletter DLCompare